F1 testu noslēdzošās dienas priekšpusdienā turpinājās tehniskas problēmas trases 11. līkumā, kā dēļ arī šoreiz braukšanu nācās apturēt. Vēlāk darbs atsākās, bet ātrāko rezultātu uzrādīja Karloss Saincs no “Ferrari” vienības, kurš bija ātrākais pilots arī vakar.

Arī šodien neizturēja notekūdeņu akas vāks pie 11. līkuma apmales, ko vakar no vietas izkustināja Šarls Leklērs un pēc tam pāri pārbrauca arī Luiss Hamiltons. Šoreiz tas savā vietā nenoturējās jau pirmajā pusstundā, pēc tam, kad līkumu plaši izbrauca “Red Bull” pārstāvis Serhio Peress. Viņam izdevās mašīnu nesabojāt. Pirms sarkano karogu izkāršanas Saincs ar vidējā sastāva (C3) riepām bija paguvis uzrādīt rezultātu 1:31.247.

Ņemot vērā aizkavēšanos, nolemts testus turpināt bez plānotā stundas pārtraukuma un tie noslēgsies plkst. 18:00 pēc Latvijas laika. Pie četru stundu atzīmes Saincs aizvien saglabā līderpozīciju, ar rezultātu, ko sasniedza no paša rīta.

Tikai 20 apļus priekšpusdienā nobrauca Lando Noriss, pirms “McLaren” mašīnai radās problēmas ar sajūgu. Savukārt 28 apļus veica Valteri Botass, jo “Kick Sauber” komandas mehāniķi ilgu laiku boksos darbojās pie spēkrata grīdas un aizmugurējās daļas.

Aiz Sainca ierindojās Peress, kurš zaudēja 0.236 sekundes. Trešo vietu ieņēma Luiss Hamiltons ar “Mercedes”, līderim zaudējot 0.752 sekundes, bet savu ātrāko apli veicot ar mīkstā sastāva (C5) riepām.

F1 testu trešās dienas rīta sesijas rezultāti: