Uzzinājis, ka “Ferrari” ar viņu līgumu nepagarinās, spāņu F1 pilots Karloss Saincs atzīst, ka šobrīd runā ar visām iespējamajām komandām, ieskaitot “Mercedes” un “Audi”, kas čempionātā ienāks 2026. gadā. Tomēr sportists neslēpj, ka lēmums viņu nomainīt ar Luisu Hamiltonu nācis kā smags trieciens.

Saincs jau kādu laiku tiek minēts kā kandidāts uz vietu “Audi” vienībā, kas pagaidām vēl tikai gatavojas pilnībā pārņemt “Sauber” nometni. Savukārt pēc ziņām par Hamiltona pāriešanu uz “Ferrari”, pilots kļuvis par kandidātu arī uz vietu “Mercedes” sastāvā.

“Mans vārds tagad tiek saistīts ar jebkuru komandu, ne tikai “Audi” vai “Mercedes”, jo realitātē runāju ar visiem un izskatu visas iespējas,” atklāj Saincs. “Jūtu, ka esmu labā situācijā un varēšu izvēlēties, kur doties tālāk.”

Lai gan pilots ir apņēmības pilns šosezon atkal uzvarēt, viņš neslēpj, ka “Ferrari SF-24” modeļa attīstīšanā iesaistīties nebūs ļauts.

“Mana nākotne ir skaidra tajā ziņā, ka 2025. gadā nestartēšu “Ferrari” komandā,” viņš stāsta. “Tagad visa koncentrēšanās ir uz šī gada sezonu un to, kā parādīt iespējami labāku veikumu. Centīsimies uzvarēt pēc iespējas vairāk sacīkstēs un būt konkurētspējīgi. Protams, es neattīstīšu šī gada mašīnu, jo nākamgad ar to nestartēšu, un komanda negribēs, lai turpmāk šajā ziņā esmu iesaistīts. Bet ar iedoto mašīnu braukšu gāzi grīdā un centīšos izdarīt visu iespējami labāk, cerot, ka viņi manā labā arī darīs visu to labāko.”

Saincs neslēpj, ka “Ferrari” lēmums viņam bija liels pārdzīvojums: “Tas bija smags trieciens. Es to nebiju gaidījis. Biju diezgan drošs, ka pagarināšu līgumu, un visas līdz tam notikušās sarunas izvērsās pozitīvi. Biju drošs, ka turpināsim kopā, bet tad viss strauji mainījās.”