Pēc pirmssezonas testiem centāmies sarindot komandas atbilstoši spēku samēriem, tomēr daudz komandu ir pārāk cieši kopā, lai izdarītu viennozīmīgus secinājumus, tādēļ prognozes uz pirmo posmu katram var izrādīties mazliet atšķirīgas. Vai Tavējās būs visprecīzākās? Pārbaudi to, pievienojoties Latvijas F1 Fantasy līga, F1.LV un F1 līdzjutēju kluba kopīgi rīkotajā līgā!

Spied šeit, lai pievienotos F1 Fantasy Latvijas līgai!

Prognožu spēle tiek veidota čempionāta oficiālajā mājaslapā izveidotajā platformā. Tas nozīmē, ka vari sacensties pret citiem Latvijas līgas pārstāvjiem un cīnīties par pārsteiguma balviņu no F1 līdzjutēju kluba sezonas izskaņā, kā arī lielajām balvām kopējā ieskaitē, sacenšoties ar erudītiem no visas pasaules, vai izveidojot savu grupiņu ciešākajiem draugiem.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados dalībnieka budžets sastāda 100 miljonus $. Savu sastāvu jāizveido no 5 braucējiem un 2 komandām, taču vadošās vienības un braucēji ir ievērojami dārgāki par lejasgalu, kas sastāva izvēli padara īpaši aizraujošu.

Ar savām pārdomām pirms sezonas dalījās F1 Fantasy entuziasts un Best4Sport TV ētera balss Niks Gaigalietis.

Let’s get ready to rumble! F1 Fantasy līga 2024 var sākties!

Ievadā apsveicu visus ar sezonas sākumu jeb testiem Bahreinā, kaislīgākie F-1 fani un tajā skaitā arī Fantasy fani jau šobrīd var sākt kalkulēt par savu potenciālo sastāvu uz pirmo posmu.

Ķeramies vērsim pie ragiem. Kas mūs sagaida 2024. gada Fantasy sezonā? Kopumā varu teikt, ka daudz interesantas novitātes mūs sagaida šajā sezonā. Jāsāk ar to, ka Fantasy lapai būs jauns dizains un vēl vairāk iespēju aplūkot daudz un dažādu detalizētu Fantasy statistiku. Otrā novitāte – katrs spēles dalībnieks būs publisks ar vārdu un uzvārdu, kā arī būs iespēja sekot līdzi sev saistošām līgām. Piemēram, kādai slavenību līgai un uzzināt kādas sekmes ir kādam jūsu elkam. Tapat nozīmīga novitāte ir tā, ka izveidotajās līgās būs iespēja sacensties vienam pret otru attiecīgajā posmā un izcīnīt uzvaru, neizšķirtu vai piedzīvot zaudējumu.

Punktu skaitīšanā un bonusa čipos ir minimālas izmaiņas, attiecīgi arī šosezon iespēja izmantot sešus čipus, kas padarīs Fantasy sacīksti īpaši interesantu. Arī šogad spēlētāji tiks pie punktiem par braucēju ātrāko apli un komandu ātrākajiem pitstopiem.
Noteikti izceļams fakts, ka sezonas ievadā ir ļoti līdzīgas braucēju vērtības, kas padarīs īpaši interesantu komandu veidošanu, kā arī noteikti sezonas ievadā būs braucēji, kas performēs krietni labāk, kā piedāvātā vērtība signalizēs. Piemērs – Fernando Alonso un 2023. gada sezona.

Ieteikumi? Pagaidām no tiem izvairīšos, klasiski varu ieteikt sagaidīt trešā brīvā treniņa beigas un tad komplektēt sastāvu.