Neskatoties uz izcīnīto uzvaru Austrālijas posmā, spāņu pilots Karloss Saincs uzskata, ka “Ferrari” nespēs izrādīt pienācīgu konkurenci “Red Bull” komandai, kamēr sacīkšu mašīna nebūs saņēmusi pirmos būtiskos uzlabojumus.

Sezonas trešajā posmā Saincs startēja no otrās vietas, bet otrajā aplī apdzina Maksu Verstapenu, kurš drīz vien izstājās bremžu problēmas dēļ.

“Austrālijā mašīna bija tiešām laba,” saka Saincs. “Tomēr būs grūti šādu sniegumu saglabāt katrā trasē, pirms ieviesīsim pirmos lielos uzlabojumus, lai samazinātu deficītu, kas bija novērojams Bahreinā un Džidā. Bet Melburnā jau no pirmā apļa bija sajūta, ka šī ir uzvarētāju mašīna. Lai arī “Red Bull” bija ātra un uzvarēja kvalifikācijā, pirmās starta pozīcijas aplis nebija mums neaizsniedzams.”

Uz nākamo posmu, kas pēc nedēļas notiks Japānā, Suzukas trasē, “Ferrari” spēkrats iegūs nelielus uzlabojumus aerodinamikā. Pirmie būtiskie uzlabojumi gaidāmi vien uz septīto posmu, kas maija otrajā pusē norisināsies Imolā.

“Būs trases, kurās mēs būsim spēcīgi, kā tas bija redzams jau pagājušajā gadā,” uzskata Saincs. “Un izskatās, ka šogad mūsu sacīkšu temps ir labāks pat tajās trasēs, kurās jau pagājušajā gadā bijām spēcīgāki. Ar pienācīgu uzlabojumu programmu ceru, ka spēsim izrādīt pretestību “Red Bull” arvien biežāk.”