Lai gan Maksam Verstapenam neizdevās tīrs aplis, viņš izcīnīja pirmo starta pozīciju sestdienas sprinta sacīkstei. Aiz Red bull līdera palika Šarls Leklērs, bet par pārsteigumu parūpējās Daniels Rikjardo, kurš uzrādīja ceturto rezultātu.

Pirmajās divās sprinta kvalifikācijas kārtās bija jāizmanto jaunas vidējā sastāva riepas un 1.kartā aiz svītras palika abi Sauber piloti Valteri Botass un Guanjū Žou, Pjērs Gaslī, kā arī vienīgais amerikānis Lonas Sadžants un Alekss Albons. Interesanti, ka Sardžants pirmo reizi karjerā bija ātrāks par savu komandas biedru kvalifikācijā. Tikmēr pāris vadošie piloti izvēlējās iztikt ar vienu izbraucienu trasē un attiecīgi vienu lidojošo apli. Ātrākos rezultātus uzrādīja abi McLaren piloti Lando Noriss un Oskars Piastri.

Otrajā kārtā Makss Verstapens nolēma veikt tikai vienu lidojošo apli pašās sesijas beigās, tādejādi pamatīgi riskējot, tomēr risks atmaksājās un viņš iekļuva izšķirošajā kārtā ar 4.rezultātu. Aiz svītras pārsteidzošā kārtā palika Luiss Hamiltons un arī Džordžs Rasels. Kopā ar Mercedes pilotiem izstājās arī Okons, Magnusens un Cunoda. Tikmēr pārsteidzošu 5.apļa laiku uzrādīja Daniels Rikajrdo, kamēr ātrākais otrajā kārtā atkal bija Lando Noriss.

Izšķirošajā sprinta kvalifikācijas kārtā visi desmit piloti veica tikai vienu lidojošo apli un ņemot vērā karstos laika apstākļus, iesildīšanās aplis visiem bija ļoti piesardzīgs un lēns. Ar mīkstā sastāva riepām spēku samērs bija nedaudz mainījies un Noriss vairs nejutās pārliecinoši un uzrādīja tikai 9.laiku. Makss Verstapens atkal uzrādīja ātrāko apļa laiku, kamēr otrais palika treniņu neveiksminieks Šarls Leklērs, taču lielākais pārsteigums bija Daniela Rikjardo 4.vieta.

Sprinta kvalifikācijas rezultāti