Latvijas autošosejas komanda “Flash Racing” ar pilotu Artūru Batraku priekšgalā ir iegādājusies jaunu “Lamborghini Huracan GT3 EVO” automobili un ir gatavs cīņai par uzvaru GT klasē “DeWALT Grand Prix” sacensībās, kas 15. jūnijā norisināsies Biķernieku trasē.

“Mūsu komandas jaunais “Lamborghini” ir pasaules līmeņa spēkrats, ko jau esam iemēģinājuši testu sesijās Biķernieku trasē. Ar līdzīgu automobili jau esmu startējis Eiropas trasēs izturības sacensībās. Vēl jāapgūst atsevišķas nianses regulējumos un automobiļa vadīšanā, bet esam gatavi cīnīties tikai un vienīgi par uzvaru, sagādājot prieku un aizraujošas sacensības līdzjutējiem,” Saka Arturs Batraks, kurš 2019. gadā ar iepriekšējo “Lamborghini” uzstādīja Biķernieku trases rekordu salonautomašīnām.

“Lamborghini Huracan GT3 EVO” ir aprīkots ar 5,2 litru V10 dzinēju, kas attīsta 580 zirgspēku lielu jaudu. Bet automobiļa svars ir 1230 kg.

GT brauciens būs iespaidīgs ar unikālu un pasaules līmenim atbilstošu tehniku. Par Batraka lielāko konkurentu jāuzskata tās pašas GT3 klases specifikācijas auto “Mercedes-Benz AMG GT3 EVO”, ko pilotēs lietuvietis Karolis Stasjukins. Uz starta stāsies arī vēl viens “Lamborghini Huracan” no Lietuvas, kā arī četri “Porsche GT3 CUP” jaunākās paaudzes spēkrati. Tāpat braucienā būs arī vairāki TCR un GT4 klašu spēkrati, bet Latvijas godu vēl aizstāvēs Artūrs Šimins ar “Peugeot 308 RC” automobili.

Autošosejas sacensību pirmie starti paredzēti sestdien, 15. jūnijā, sākot ar plkst. 10:30. Pirmais GT klases brauciens paredzēts 11:40, otrais brauciens norisināsies 15:50. Plkst. 13:30 paredzēts Biķernieku trases absolūta trases rekorda pārspēšanas mēģinājums. Treniņbraucieni trasē norisināsies jau no ceturtdienas.

“DeWALT Grand Prix” sacensības būs Baltijas autošosejas čempionāta otrais posms “BMW 325 Cup”, “ABC Race”, GT, “Touring Cars”, V1600 klasēm, kā arī otrais Igaunijas čempionāta posms vēsturiskajām formulām.

Ieejas biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs vai sacensību dienā uz vietas. Cena – 15 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam un invalīdiem ieeja bez maksas.

Sacensības būs iespēja vērot arī video tiešraidē “Baltic Touring Car Championship” “Facebook” un “YouTube” kontos, kā arī kanālā “Best4Sport TV”.