“Virgin” taisnes testos dod iespēju jaunajam kanādietim Vikensam, kas startē Formula Renault 3,5 čempionātā.

“Virgin Racing” rezerves pilots Roberts Vikenss ir piedalījies pirmajos testos Formula 1 komandas sastāvā. Kanādietis nobrauca ap 200 km aerodinamikas testos Vairāno trases taisnē, Itālijā.

“Force India” rezervists Niko Hilkenbergs Singapūras GP piektdienas brīvajos treniņos nepiedalīsies. Viņš par to paziņoja tviterī (@NicoHulkenberg): “Es nebraukšu T1 Singapūrā, jo komanda vēlas dot Adrianam (Zutilam) un Polam (Di Restam) vairāk trases laika. Es saprotu un pieņemu šo lēmumu.”

“Renault” dzinēju departamenta šefs Karlos Tavaress ir atzinis, ka franču kompānija ir gatava apgādāt ar dzinējiem vēl vairāk Formula 1 komandas. Šobrīd “Renault” motorus piegādā “Red Bull”, “Renault” un “Lotus” komandām, bet nākamajā gadā arī “Williams”. “Jo vairāk klientu, jo zemākas cenas,” skaidro Tavaress. Tiek baumots, ka HRT komanda mēģina panākt vienošanos ar “Renaut”.

Formula 1 varētu atgriezties Dienvidāfrikā jau 2014.gadā, ja plāni noorganizēt sacīksti Keiptaunā realizēsies. Organizatori jau esot vienoušies ar Deivu Makgregoru – cilvēku, kurš 1990-tajos sarīkoja pagaidām pēdējos GP posmus DĀR.

Slavenais Holivudas režisors Deivids Kronenbergs ir paziņojis, ka savulaik 1986.gadā vēlējies uzņemt filmu par Formulu 1, tomēr plāni bija jāatceļ, kad neizdevās noslēgt vienošanos ar Berniju Eklstonu. Sarunas esot apstājušies pie finansu jautājuma. Kronenbergs esot tolaik jau vienojies ar 1982.gada čempionu Keki Rosbergu par to, ka soms pilotēs formulu ar kameru, kas dotos trasē ar citām tā laika formulām reālu GP posmu treniņos.