Pēc sezonas pēdējās sacīkstes “Virgin” komanda, kas nākamajā sezonā sauksies “Marussia”, apstiprinājusi, ka tās piloti būs Timo Gloks un jaunais francūzis Šarls Piks (attēlā).

“F1LV

Jau tika ziņots, ka Pikam ir ļoti labas iespējas iekļūt “Marussia” sastāvā 2012.gada sezonā. Francūzis ar šo komandu piedalījās arī jauno braucēju testos Abū Dabī. Savukārt 2011.gada sezonu 21 gadu vecais Piks pavadīja GP2 čempionātā, kur finišēja ceturtā vietā kopvērtējumā, izcīnot 2 uzvaras un trīs pirmās starta pozīcijas “Barwa Addax” komandas sastāvā.

Nevar aizmirst, ka Piku ģimene Francijā ir ļoti ietekmīga un bagāta, jo tai pieder Eiropas līmeņa transporta kompāniju tīkls un arī Šarla startus “Marussia” sastāvā finasiāli atbalstīs viņa ģimene. Turklāt Pika menedžeris ir neviens cits kā bijušais F1 pilots Olivjē Panī.

Piks “Marussia” sastāvā ieņems beļģa Žeroma D’Ambrizio vietu. Šogad D’Ambrizio ar pamanāmiem rezultātiem “Virgin” sastāvā nevar palepoties, tomēr komanda ļoti atzinīgi izsakās par viņa tehniskajām zināšanām. Ņemot vērā, ka viņš atrodas menedžmenta kompānijas “Gravity Sports” (vadītājs Ēriks Buljē) paspārnē, tad nav izslēgts, ka tik ātri no Formula 1 redzesloka D’Ambrizio nepazudīs.

2011.gada sezona “Virgin” un Glokam noslēdzās apkaunojoši:

1 KOMENTĀRS

  1. Raksts ir pilgts piemērs tam, kas mani kaitina latviešu auto žurnālistikā – nevīžība… :((((

    Es neko nezinu par GP2, bet pilotam uz vēdera ar lieliem burtiem rakstīts:

    B A R W A

    Pat neskatoties un neko nezinot, man ir skaidrs, ka komandas nosaukums ir kļūdains. Uzreiz zūd ticība visam rakstam…