“Williams” komanda vakar vakarā apstiprināja, ka 2012.gada sezonā Pastors Maldonādo turpinās startēt Grūvas vienībā, kur aizvadīs otro sezonu Formulā 1.

Kopā ar Maldonādo tika apstiprināts arī Valteri Botass, kur joprojām būs testu un rezerves pilots, līdz ar to vairs nekandidē uz otru pilota pozīciju, kas pagaidām palikusi vakanta.

“Esmu sajūsmā, ka turpināšu startēt “Williams” vienībā un darīšu visu, kas manos spēkos, lai palīdzētu vienībai atgriezties vadošajās pozīcijās,” paziņoja Maldonādo, kuru atbalsta Venecuelas valstij piederošā naftas kompānija. “Šī bija smaga sezonai visai komandai, taču tā man deva iespēju attīstīties un mācīties.”

“Pastors šogad piedārīja, ka viņš ir ne tikai ātrs vienā aplī, bet arī spēj uzturēt stabilu ātrumu sacīkstēs,” paziņoja “Williams” boss Sers Frenks Viljamss. “Pastors bija regulārs pretendents uz vietu izšķirošajā kvalifikācijas kārtā, bet viņa sacīkste Monako bija izcila.”

Tikmēr jaunajam somam Valteri Botass jaunajā sezonā būs iespēja piedalīties piektdienu treniņos. Viņš pie tādas iespējas tiks 15 sezonas posmos.

1 KOMENTĀRS

      • hmm, ja Zutils vēl nāk ar savu naudu, tad vai tiešām Rubenss ir labāks variants? nē nu ok, viņš ir normāls pilots (ņemot vērā, ko Williams var un ko nevar atļauties) un lāga čalis, bet arī Zutils nebūt nav slikti braucis. turklāt, gan Hilkenbergs, gan pat Maldonado (līdz sezonas vidū sāka laist luni) principā sezonas laikā pakāpeniski pārspēja RB – līdz ar ko galvenā vērtība laikam paliek pieredze.