Deivids Kulthards Birmingemā notiekošajā “Autosport The Racing Car Show” stāsta par 2011.gada sezonu kopumā, Sebastiana Fetela ģenialitāti un Luisa Hamiltona problēmām.

“F1LV

“Paskatieties uz Marku Vēberu – viņš ir pilots, kuru es vērtēju ļoti augstu, tomēr uz Sebastiana Fetela fona pagājušajā gadā viņš izskatījās pēc viduvējības, lai gan mēs visi zinām, ka viņš tāds nav,” stāsta Kulthards, kurš šajā sezonā turpinās strādāt BBC televīzijā. “Tas ir pārsteidzoši, ka Fetela panākumi šķita tik dominējoši, jo viņa uzvaras nebūt nebija kā Mihaela Šūmahera ērā, kad vācietis uzvarēja ar pus apļa pārsvaru.”

Attiecībā uz Luisu Hamiltonu Kulthards izteicās, ka nav viegli kļūt pieaugušam visas publikas acīs un tajā pašā laikā iesaistīties attiecībās ar citu superzvaigzni. Laiks un neskaitāmi piemēri ir parādījuši, ka divām slavenībām attiecības nav viegli uzturēt un agri vai vēlu kāds cietīs.

Tāpat Kulthards vērtēja Felipes Masas izredzes 2012.gadā un atzina, ka brazīlietim jāsāk meklēt sev vieta citā komandā, jo nākotne “Ferrari” ir apdraudēta. Masa nebūs tas pilots, kas atnesīs titulu “Ferrari” komandai, jo īpaši, ja vienībā ir tāds līderis kā Fernando Alonso.

1 KOMENTĀRS

  • Viduveejiiba??? 13 uzvaras, 62 podiumi, vicechempions un chetras 3.vietas – maz? Ja nebuutu Shuumahera “sarkanaas mashiinas”, ko fanaatiskaas meerkjtieciibas un neizsiikstosho resursu zinjaa var saliidzinaat ar vaarda maasu – PSRS izlasi hokejaa, tad, iespeejams, DC buutu 2001.gada chempions, taads pats kaa Hils vai Batons.
   Varbuut ne taa spozhaakaa zvaigzne, bet nu viduveejiiba arii ne.

   • Cipariem te nav nekādas nozīmes. Kulthards ir klasiska viduvējība! Vēl jo vairāk – viņš ir no tā ekskluzīvo viduvējību slāņa, kuri savas karjeras laikā tikuši pie čempionu mašīnas, un tikai tāpēc viņu statistikā ir gan uzvaras, gan kaudze ar pjedestāliem. Citi šī klubiņa biedri ir Masa, Barikello, Ervains, arī Vēbers.

  • Es domāju, ka šeit DC ne tik ļoti jāuztver kā bijušais pilots, kā vairāk F1 experts, par kādu viņš lēnām cenšas kļūt kopš sasējās ar BBC. Patiesībā jau reizēm viņam tīri labi izdodas, lai gan līdz Brandla līmenim vēl jāizaug – ne velti SKY DC nepaņēma kā expertu.

 1. Keine ahnung, kas būtu noticis 1998, ja Deividam nebūtu labpaticies jau pirmajā sacensībā labprātīgi?/’labprātīgi’? 🙂 palaist komandas biedru. Kā savulaik teica kāds hokeja komemtētājs – tādu momentu var vairāk arī nebūt. 🙂