Vācijas automobiļu rūpnīca BMW prezentējusi krāsojumu, kāds tiks izmantots 2012. gada DTM sacīkšu sezonā. Kā zināms, tad BMW šogad atgriežas DTM čempionātā pēc daudzu gadu pārtraukuma.

Savdabīgi, ka BMW neizmantos tradicionālo krāsojumu, kāds tika lietots pēdējo 20 gadu laikā, tā vietā izvēloties zaļo un zilo krāsu, par godu savam galvenajam sponsoram “Castrol”. Sacīkstēs tiks izmantotas sešas BMW M3 DTM modeļa automašīnas, kuras pārraudzīs RBM, RMG, kā arī “Schnitzer” komandas.

BMW nometnei no “Audi” pievienojies pašreizējais DTM čempions Martins Tomčiks (Vācija), bet no “Mercedes” ieradies Bruno Spenglers (Kanāda), kurš pērn kļuva par vicečempionu. Tāpat BMW sastāvā šogad startēs tās ilggadējie pārstāvji Endijs Priols (Lielbritānija) un Augusto Farfušs (Brazīlija), kā arī Dirks Verners (Vācija) un Džoijs Hends (ASV). Pēdējiem četriem tā būs debija DTM.

Pārējās DTM rūpnīcas pagaidām pilnus sastāvus nav nosaukušas. “Mercedes” sastāvā šobrīd apstiprināti tikai Gerijs Pafets un Ralfs Šūmahers, bet “Audi” parakstījuši līgumus ar Matiasu Ekstrēmu, Timo Šaidelu un Rahelu Freju.

DTM čempionāta pirmais posms norisināsies 29. aprīlī Hokenheimā, Vācijā.