“Toro Rosso” pilotiem Danielam Rikjardo un Žanam-Erikam Verņē būs jāpagaida ilgāk par vienu sezonu, lai pretendētu uz Marka Vēbera vietu “Red Bull” sastāvā. Iepriekšējiem komandas pilotiem talanta šī mērķa īstenošanai nepietika.

Aizkulisēs tiek runāts, ka tieši Rikjardo vai Verņē pievienosies “Red Bull” komandai jau 2013. gada F1 sezonā, kad no tās it kā aiziešot Vēbers. Taču “Toro Rosso” šefs Francs Tosts to noliedz.

“Man nav ne jausmas, taču es to apšaubu, jo “Red Bull” komandā līmenis ir arkārtīgi augsts,” viņš stāsta F1 čempionāta oficiālajai mājaslapai. “Uzskatu, ka viņiem būs jāpagaida nedaudz ilgāk. Turklāt Marks nav devis nekādu mājienu, ka gatavotos beigt karjeru.”

Tosts arī skaidro, ka “Toro Rosso” iepriekšējiem pilotiem, Sebastianam Buemī un Haimem Algersuari, vienkārši nepietika talanta, lai kļūtu par “Red Bull” pilotiem.

“Buemī joprojām ir ar “Red Bull” komandu kā trešais pilots,” stāsta Tosts. “Kas notiks ar Algersuari? Pašlaik man nav informācijas, taču es domāju, ka “Red Bull” iedeva viņiem labu bāzi, no kuras atsperties turpmākajai karjerai. Varbūt tā turpināsies pat Formulā 1 kopā ar kadu citu komandu. Nesaku, ka viņi nav gatavi Formulai 1, jo atsevišķās sacīkstēs viņu talants bija jūtams, taču ar to nepietika, lai tiktu “Red Bull” pamatsastāvā.”

1 KOMENTĀRS

  1. Manā skatījumā arī RBR sastāvā viņi īsti neiederējās, jo abi pieļāva pārāk daudz kļūdas. Ja RBR startētu kā patstāvīga komanda, varētu būt Top5 komanda, jo mašīna bija laba. Daudzreiz varēja braukt līdzvērtīgi ar Mercedes, kuri beigās palika ceturtie.