Rubenss Barikello izteicis gatavību atgriezties F1 komandas “Ferrari” sastāvā, ja viņam tiktu piedāvāts nomainīt vājus rezultātus rādošo Felipi Masu.

Barikello startēja “Ferrari” sastāvā no 2000. līdz 2005. gadam un šajā laikā bija izteikts otrais numurs aiz tobrīd faktiski nepārspējamā Mihaela Šūmahera. Taču tieši kopā ar “Ferrari” brazīlietis izcīnījis deviņas no savām 11 uzvarām.

Nesen itāļi veica aptauju, lai noskaidrotu, kurš būtu labākais aizvietotājs Masam un tieši Barikello priekšroku deva visvairāk F1 līdzjutēju.

“Es vēlos, lai fani saprastu, ka man ar “Ferrari” pavadīto laiku nesaistās nekādas sliktas atmiņas,” intervijā Brazīlijas televīzijas kanāla “Sportv” atzinis Barikello. “Ja viņi man šodien piezvanītu un piedāvātu braukt, es to darītu. “Ferrari” ir labākā no komandām, kurās esmu braucis, ja runājam par atbalstu un kreativitāti. Bet bija protams arī dažas asākas epizodes…”

Šobrīd 39 gadus vecais pilots startē IndyCar čempionātā, kur bez īpašiem panākumiem jau aizvadījis divus posmus. Taču Barikello noteikti ir kaujas gatavībā izvērtēt piedāvājumus no F1 komandām.

“Par to es noteikti padomātu,” viņš neslēpj. “Domāju, ka daudz kas ir iespējams. Nesaku, ka tas tiešām notiks, taču esmu tam gatavs.”

1 KOMENTĀRS

  1. kāpēc gan ne ? pazīstama vieta, pazīstami pienākumi… Perezs jau nu diezvai gribēs būt ieročnesējs vai testpilots kā Massa, viņam tagad āķis lūpā – uz lielām lietām tēmēt sāk. a Bariks arī 89 gadu vecumā būs tikpat izsalcis pēc F1

  2. He-hē, vienu neveiksminieku nomainīt ar otru? Tas, nu, gan būtu rēcīgi. Un stulbi.
    Taču nedomāju, ka kaut kas tāds notiks. Tur jau tā lieta, ka šis ‘zilonis’ izpūsts no Itālijā veiktas aptaujas, kurā jautājums noteikti ticis uztādīts emocionālā formā, nevis racionālā. Savukārt Barikello vienkārši pakūlis tukšus salmus iekš TV, droši vien atbildot uz tikpat tukšu jautājumu… 🙂