Četri Formula 1 čempionāta posmi ir aizvadīti un četri uzvarētāji noskaidroti. Jau šajā nedēļas nogalē Spānijas GP varam uzzināt piekto.

“F1LV

Pirms ‘Eiropas sezonas’ sākuma ir iznācis F1LV EMAG (emag.f1.lv) elektroniskā žurnāla trešais numurs.

Elektroniskajā izdevumā, kas lasāms on-line vai PDF versijās, Formula 1 līdzjutēji uzzinās par sezonas sākuma likumsakarībām, iepazīs leģendāru trasi, kas atgriezīsies F1 kalendārā nākamgad, kā arī noskaidros kā autosportā veicas meitenēm – tostarp varēs izlasīt interviju ar latviešu autopsorta pārstāvi Karlīni Štālu.

Kā jau ierasts, žurnālā būs arī tehnikas lappusīte un nopietns vēstures pielikums – šoreiz lasiet par 1951.gada sezonu un Karlosu Reitemanu.

Par elektronisko žurnālu

Latvijā pirmais elektroniskais žurnāls par motoru sportu ir lasāms on-line vidē un piedāvā ērtu navigāciju pa lapām, palielināšanas iespējas un interaktivitāti (hipersaites un video), savukārt PDF versija saglabājama arhīvam un ērti lasāma planšetdatorā.

Pirmais žurnāla pilotnumurs tika izdots pēc 2011.gada sezonas Formula 1 sezonas noslēguma, bet otrais klajā nāca pirms 2012.gada sezonas sākuma un to izlasīja vairāk kā 5000 cilvēku.

1 KOMENTĀRS