Pēc labi iesāktas ziemas sezonas startus vasaras sezonā turpinās Jāņa Berķa/ Edgara Čeporjus ekipāža. Ekipāža stāsies uz starta jau šajā nedēļas nogalē notiekošajā rallijā “Rally Talsi 2012”.
Ziemas sezonā ekipāža izcīnīja uzvaru rallijā “Alūksne 2012” 2WD Open klasē. Pateicoties šai uzvarai viņi ieguva arī 1000 Eiro balvu. Pēc tam sekoja ne mazāk veiksmīgi posmi Latvijas un Igaunijas čempionātā tādā veidā ekipāža nodrošināja sev līderpozīcijas čempionātu kopvērtējumā savā klasē.
Komanda bija plānojusi startēt jau rallijsprintā “Kalnamuiža 2012” tomēr tehnisku iemeslu pēc tas neizdevās. Komandas pilots Jānis Berķis paskaidroja: “Braucām shakedown ātrumposmu un sapratām, ka mūs parastā ātrumkārba neizturēs slodzi. Tāpēc nolēmām pataupīt mašīnu un startēt Talsos.”
Berķis atklāj, ka sezonas turpinājumam komanda ir sagatavojusies, tā ir aizvadījusi treniņus: “Ar mašīnu kopumā viss ir kārtībā, tikai jānomaina ātrumkārba. Ceram, ka uz Talsiem viss būs kārtībā un varēsim pacīnīties ar pārējiem kolēģiem.” Pilotam ir arī neliels uztraukums pirms vasaras sezonas, jo negribas piedzīvot vilšanos kā pagājušajā sezonā, kad ekipāža izstājās jau pirmajos metros.
Šosezon nopietnākie ekipāžas konkurenti starp vienas ass piedziņas ekipāžām būs “Okartes autosporta akadēmijas” piloti, Ivo Ķilpis un Nauris Bruņinieks. Tomēr mazākā kļūda un tehnikas problēmas var novest pie krasām izmaiņām arī sacensību kopvērtējumā.