Pēc pirmās dienas rallija vadībā ir izvirzījusies pagājušā gada Latvijas rallija čempiona Anda Neikšāna ekipāža. Otrajā vietā nepilnas 2 sekundes aiz līdera seko Jānis Vorobjovs, bet trešajā vietā Raimonds Kisiels ar WRC. Savukārt pagājušā gada “Čempionu kausa” ieguvējs Vitautas Švedas atrodas 6 pozīcijā kopvērtējumā, bet WRC zvaigzne Madss Estbergs izstājās jau pēc pirmā posma ātrumkārbas problēmu dēļ. Bet nu par visu pēc kārtas.Visi gaidīja kā Baltijas talantīgie braucēji spēs konkurēt ar WRC braucēju Estbergu, tomēr gaidas nepiepildījās. Pēc sekmīgi uzsākta pirmā posma atpaliekot no tā uzvarētāja Anda Neikšāna tikai nepilnas 2 sekundes viņš izstājās. Tālākos posmus norisinājās aizraujošas cīņas par uzvaru – otrajā ātrumposmā uzvarēja Raimonds Kisiels, arī trešajā posmā uzvarēja Raimonds Kisiels, ceturtajā “dopā” ātrākais bija Neikšāns, savukārt piektajā Kaspars Koitla tādā veidā piesakot nopietnas pretenzijas uz uzvaru rallijā. Raimonds Kisiels piektajā ātrumposmā zaudēja daudz laika un finišēja tikai 12 vietā. Pirmais sešinieks pašlaik ir šāds – Neikšāns, Vorobjovs, Kisiels, Koitla, Svilis un Švedas. Jāsaka, ka nopietnākie pretendenti uz uzvaru ir Andis Neikšāns, Jānis Vorobjovs un Raimonds Kisiels, kuru starpā ir nepilnas septiņas sekundes.
A+ klasē pārliecinoši priekšā visiem pēc pieciem posmiem ir izvirzījies Raimonds Kisiels, kurš jau kā minēts startē ar WRC automašīnu. Viņš uzvarēja 4 no 5 ātrumosmiem šajā klasē. Viņam pacietīgi sekoja Mārtiņš Svilis. Trešajā vietā, atpaliekot no Kisiela vairāk nekā sekundi, ierindojās krievs Staņislavs Travinkovs.
R4 klasē pašlaik galvenās cīņas notiek starp Jāņa Feldmaņa un Dominika Butvilas ekipāžām, kuri ar mainīgiem rezultātiem ir uzvarējuši kādā no posmiem. Pašlaik vadībā izvirzījies Feldmanis Butvilu apsteidzot par 8 sekundēm. Trešo vietu kopvērtējumā pašlaik ieņem Vasīlija Grjazina ekipāža.
R2 klasē cīņa visas dienas garumā ir notikusi starp “Okartes autosporta akadēmijas” jauniešiem ar pilotiem Ralfu Sirmaci, Kārli Nebaru un Mārci Ķenavu un lietuvieti Ginautas Šlepikas. Lai arī pašlaik šos četrus pilotus šķir 20 sekundes, tomēr rezultātu ir grūti prognozēt, jo pilotu rezultāti ir ļoti nepastāvīgi. Pašlaik vadībā ir Ralfa Sirmača ekipāža.
2WD klasē situācija ir vairāk nekā pārliecinoša piecas uzvaras piecos posmos ir izcīnījis igaunis Markus Abrams. Pašlaik viņš atrodas ieskaites vadībā vairāk nekā 25 sekundes apsteidzot Latvijas pilotu Jāni Berķi, kurš, lai arī aizvada stabilas sacīkstes, tomēr ar katru posmu nedaudz atpaliek. Trešo vietu šajā krieva Dmitrija Maļčina ekipāža.
D2WD klasē kopvērtējumā par līderi izvirzījās Aata Bruņinieka ekipāža. Viņš ir izcīnījis uzvaras visos posmos un paslaika apsteidz Emīla Blūma ekipāžu par vairāk nekā minūti.
Kopumā rallijs ir izdevies ļoti aizraujošs un rezultātus kādi būs rallija kopvērtējumā ir neiespējami prognozēt it īpaši rallija absolūtajā vērtējumā, kur cīņa notiek par sekunžu simtdaļām. Rallija nākamais posms norisināsies 13.05.12 10:20.