Divkārtējais MotoGP čempions Keisijs Stouners ir noliedzis baumas par to, ka šīs sezonas izskaņā viņš varētu pamest MotoGP, ziņo portāls asphaltandruber.com. Baumas par šo faktu no nezināma avota parādījās Spānijas presē tūlīt pēc Spānijas „Grand Prix” – Heresas posma.

„Es vēlētos turpināt piedalīties MotoGP sacīkstēs tik ilgi, kamēr vien es tās patiešām izbaudu un šobrīd šajā sakarā nekas nav mainījies es vēl jo projām gūstu prieku no šī pasākuma”, tā austrālietis paziņoja preses konferencē Portugāles GP laikā. „Tad, kad es vairs negūšu prieku no šīm sacensībām, tad visticamāk arī es aiziešu, bet, pagaidām šis mirklis vēl nav sasniegts”, turpināja Stouners.

Šīs, pēkšņi parādījušās baumas, aizkaitināja čempionu, tāpēc viņš veltīja dažus skarbus komentārus medijiem, kuri ir izplatījušas tās. Kad kāds žurnālists, preses konferencē viņam uzdeva jautājumu – ko Stouners bija domājis, kad viņš bija paziņojis par saviem nodomiem turpināt sacīkstes vēl dažus gadus, austrālietis dusmīgi atcirtis: „Nevajag klausīties tajā, ko paši rakstiet un nevajag lasīt to, ko paši esiet radījuši”.

Stouners to salīdzina ar periodu pirms dažiem gadiem, kad dēļ slimības viņam nācās izlaist vairākus posmus. Arī tad tika uzskatīts, ka viņš neturpinās vairs startēt un MotoGP vairs neatgriezīsies, kas izrādījās tālu no patiesības. Tāpat arī Stouners pauž, ka viņam nav ne mazākās nojausmas no kurienes šīs baumas ir radušās. Viņš atgādināja, ka vairākas reizes ir pieminējis to, ka nebrauks sacensībās visu savu dzīvi un, ka tuvākā nākotnē beigs savu karjeru, bet tā ir tikai vārdu spēle un katrs to interpretē pēc sava prāta un visbiežāk, absolūti sagrozot faktus par to, ko Stouners patiesībā ir domājis. Stouners pauž savu sarūgtinājumu par to, ka gandrīz katrs šīm baumām arī notic. Kā viņš pats ironizē: „Brīnumaini, bet laikam ir tā, ka visi tic visam un iespējams noticētu pat tam, ko zirgs būtu teicis”.

Tāpat Stouners arī noliedz, ka tas būtu kāds apzināts viltus triks no paša puses, lai „uzsistu” augstāku cenu par sevi, izdarot spiedienu uz „Honda” rūpnīcas komandu. Stouners norāda, ka drīzāk kāds tieši uz viņu izdara spiedienu un tas, kurš to dara, var būt vienkārši jebkurš. Un veids kā tas notiek – austrālieti uzjautrinot.

Čempions žurnālistiem vēlreiz atgādināja, ka viņš sacīkstes izbauda un gūst prieku no tām un tas – kad domāt par karjeras beigšanu visticamāk būšot gan atkarīgs no Stounera paša un viņa sievas kopā pieņemtā lēmuma, bet pagaidām viņi par to nedomā.

1 KOMENTĀRS