“Rally Talsi 2012” startēja arī pagājušā gada “Čempionu kausa” ieguvējs Vytautas Švedas. Lai arī šogad viņam nebija tik spoži panākumi kā pagājušajā gadā, tomēr lietuvietis spēja finišēt augstajā sestajā vietā absolūtajā vērtējumā. Portāls NORDSPEED vēlējās uzzināt par pilota sajūtām pēc rallija noslēguma. “Talsu rallijs kā vienmēr tika organizēts ļoti augstā līmenī. Es joprojām domāju, ka šīs ir vienas no labākajām sacensībām Baltijas valstīs,” “Rally Talsi” organizāciju slavē ātrais lietuvietis. “Es patiešām izbaudu šo pasākumu, katru reizi kad es šeit ierodos,” turpina Švedas.
Ar savu sniegumu viņš īsti apmierināts nav, jo viņš šeit brauca nosargāt pagājušajā gadā iegūto trofeju -“Čempionu kausu”: “Diemžēl rallija sākums mums nepadevās tāds kādu vēlējāmies. Tas tāpēc, ka mums bija tikai nelieli treniņi ar mūsu “Evo X” un tas atspoguļojās mūs rezultātos. Es nejutos konkurētspējīgs, man bija sajūta, ka paiet ļoti daudzi kilometri, kamēr es adaptējos un ieguvu ātrumu,” par trasē piedzīvoto stāsta lietuvietis.
Otrās dienas rezultātus viņš novērtē krietni labāk: “Otrā diena mums sākās veiksmīgāk, mūsu ātrumposmu laiki kļuva konkurētspējīgāki,” tomēr kā viņš atzīst, tad dienas otrajā pusē Švedas zaudēja ātrumu, daļēji arī dēļ problēmām ar ātrumkārbu.
Sportists norāda, ka nākamais rallijs, kurā viņš startēs būs “Viļņas rallijs” maija beigās. Vitautas Švedas labprāt ierastos arī uz ralliju “Madona 2012”, bet par nākamajiem startiem viņš nezina.