Šodien preses konferencē Valentīno Rosi ir apstiprinājis, ka MotoGP Pasaules Čempionātā labprāt piedalītos vēl vismaz 2 gadus.

Atbildot uz žurnālistu jautājumiem pirms „Monster Energy Grand Prix de France” Lemānas posma, deviņkārtējais pasaules čempions Valentīno Rosi atspēkojis baumas par karjeras beigšanu šīs sezonas izskaņā.

Rosi paziņoja par savu vēlmi turpināt sacīkstes vēl vismaz divus turpmākos gadus MotoGP Čempionātā un skaidri norādīja, ka beigt karjeru šīs sezonas izskaņā tomēr nav viņa plānos.

Itālis savā komentārā bilst, ka viņam nav skaidra dažādu jaunu ziņu, par viņu, izcelsme, jo viņš nekad vēl nav runājis par karjeras beigšanu un, ka noteikti vēlās piedalīties MotoGP vismaz vēl 2 gadus.

Rosi apstiprināja, ka jau pēc MotoGP nedēļas nogales Lemānā viņš dosies uz Mudžello, lai turpinātu piedalīties „Ducati” komandas testos, kuri tika atcelti dēļ sliktajiem laika apstākļiem Estorilas trasē – Portugālē.

„Šie testi mums ir ļoti svarīgi, jo vēlamies izmēģināt dažas jaunas komponentes,” saka Rosi. „Šīs nedēļas sacīkstēs sacīkšu motocikla uzstādījumi būs tie paši, kas bija Portugāles posmā un nākošajā nedēļā mēs dosimies uz testiem Mudžello, kur varēsim izmēģināt dažas jaunas detaļas, lai uzlabotu tā ātrumu.”

Veroties uz šīs nedēļas ceturto posmu, kurā brīvie treniņi sāksies jau piektdien no rīta, Rosi turpina: „Man patīk Lemānas trase, tā ir laba un sarežģīta. Šeit vienmēr ir jācīnās arī ar laika apstākļiem. Mēs šeit ierodamies no ne tik sliktas nedēļas nogales Portugālē un mēs turpināsim tādā pašā garā un turpināsim uzlabot mūsu sniegumu, lai pietuvotos tuvāk puišiem, kas atrodas mums priekšā.”

„Iepriekšējā sezonā tieši šajā trasē tika uzrādīts „Ducati” labākais rezultāts, tāpēc – redzēsim kā būs šogad. Mēs esam noskaņoti optimistiski un mēs centīsimies uzlabot mūsu sniegumu,” tā Rosi.

1 KOMENTĀRS