Keisijs Stouners pirms šīs nedēļas Francijas GP posma motošosejā ir paziņojis par savu aiziešanu no MotoGP čempionāta sezonas izskaņā.

“F1LV

Vēl pēc iepriekšējā posma Eštorilā parādījās baumas par austrālieša iespējamo aiziešanu, tomēr Stouners to noliedza. Tomēr jau šodien austrālietis, kurš šogad ir guvis divas uzvaras un atrodas čempionāta vadībā, apstiprināja, ka šī ir viņa pēdējā sezona.

“Divus gadus es par to esmu domājis ļoti daudz,” paziņoja Stouners, kuram nesen ģimenē piedzima meitiņa. “Esmu daudz par to runājis arī ar savu ģimeni un beidzot esmu nolēmis pielikt punktu pēc 2012.gada sezonas beigām. Šajā sacīkšu vidē ir daudz lietas, kas nav savienojamas ar mani un manu dzīves stilu. Tas man ļoti nepatīk.”

“Keisijs ir paziņojis, ka šis būs pēdējais viņa gads MotoGP,” savā tvitera kontā apstiprināja “Repsol Honda” komanda. “Cerēsim, ka tas būs fantastisks gads!”

Atgādinām, ka austrālietis MotoGP debitēja 2006.gadā pēc tam, kad kļuva par čempionu 250cc klasē. Jau 2007.gadā viņš pievienojās “Ducati” komandai, izcīnīja 10 uzvaras un čempiona titulu. Pirms 2011.gada austrālietis pievienojās “Honda” un atkal ar pirmo mēģinājumu izcīnīja savu otro titulu un atkal sezonā guva 10 uzvaras. Kopā MotoGP klasē viņam ir 35 uzvaras.

Tā ir sausā statistika, tomēr ļoti izteiksmīga. Līdzjutējiem un žurnālistiem Keisijs Stouners noteikti paliks atmiņā kā vienīgais MotoGP pilots, kas ir spējis savaldīt un piejaucēt mežonīgo “Ducati Desmosedici”.

1 KOMENTĀRS

    • Jāskatās kā risināsies notikumi, jo līdz sezonas beigām ir vēl ilgi. Spekulācijas vēl var parādīties visdažādākās, jo tieši šobrīd iekš MotoGP gaisotne ir ļoti saspringta. Iespējams, ka spēlēšanās ar šādu info ir tālredzīgs PR gājiens, lai uzsistu sev cenu, vai arī pievērstu sev lielāku uzmanību no citām komandām. Šobrīd ir ļoti grūti ko secināt.

  1. No vienas puses šķiet stulbi, kad džeks 26 gadu vecumā paziņo par karjeras beigām motošosejā. Tā tomēr nav sporta vingrošana… 😀
    No otras puses – kas zin’, kādas ir tās lietas, kas nav savienojamas ar viņa dzīves stilu. Varbūt Keisijs vienkārši grib zvilnēt Austrālijas bīčā un sūkt aliņu ar viskiju. Nemaz nav slikts scenārijs, ja tev kabatā jau ir tituli, miljoni, bet tikai 26 gadi… 😀