Šogad katru posmu arvien pārliecinošāk un stabilāk startē jaunais pašmāju rallija talants Ralfs Sirmacis. Viņš startē gan Latvijas rallija, gan rallijsprinta čempionātos. Abos čempionātos viņš atrodas vadībā, turklāt rallijā viņš praktiski ir nodrošinājis sev titulu. Portāls NORDSPEED uzdeva viņam dažus jautājumus talantīgajam pilotam par atlikušo sezonas daļu.
Pirmkārt, sportisam lūdzām komentēt par Igaunijā notikušā posma rezultātiem un sniegumu: “”Rally Estonia” vērteju kā ļoti labu ralliju visiem dalībniekiem, jo ir ceļi šeit ir ātri un ar sarežģītiem līkumiem.  Pašam rallijā gāja tīri labi. Jau ar pirmo “dopu” noķēram savu tempu kādā arī braucām visus atlikušos “ātrumposmus”
Sportists negribīgi komentē savas sajūtas pēc tam, kad viņš sev praktiski ir nodrošinājis čempiona titulu, vien saka, ka līdz titulam atgādinot, ka priekšā vēl divi posmi. Sirmacis nav arī satraucies par to, ka R2 klase var nekļūt par čempionāta ieskaites klasi, jo tajā nav startējuši 8 piloti, jo svarīgājais šobrīd ir pierādīt, ka viņš ir ātrākais.
Viņš gan norādā: “Ja LRČ viss nostāsies kā vajag un jau priekšlaicīgi kļūšu par čempionu, tad “Rally Latvija” brauksim ka rallijsprinta ieskaitē. “Atgādinām, ka Ralfa Sirmača/Māra Kluša ekipāžai līdz uzvarai klasē trūkst vien 7 punktu. Veiksmes gadījumā viņi var izcīnīt gan rallija, gan rallijsprinta titulus.
Gaidāmajiem Latvijas rallija čempionāta posmiem ekipāža īpaši neplāno gatavoties, vien startēs nākamajā Igaunijas čempionāta posmā Viru un iespējams kādā autošosejas sacīkstē.
Atgādinām, ka Viru rallijs norisināsies no 10. līdz 11. augustam Igaunijā.