Sebasians Fetels pēc 2013.gada sezonas pametīs “Red Bull”, lai pievienotos “Ferrari” komandai 2014.gadā, ziņo BBC.

Sebastiana Fetela un Fernando Alonso apvienība “Ferrari” sastāvā būs līdzvērtīga ‘sapņu komandas’ statusam, jo abi šobrīd tiek uzskatīti par labākajiem F1 pilotiem. Fetela interese pievienoties “Ferrari” saistās ne tikai ar komandas iespaidīgo vēsturi, bet arī ar faktu, ka 2014.gadā ar jaunajiem dzinēju noteikumiem motoru ražotāji būs ievērojami izdevīgākā situācijā nekā dzinēju klientu komandas, kā piemēram “Red Bull”.

Nevar aizmirst, ka Felipe Masa ir palicis “Ferrari” komandā uz vienu sezonu, lai jau 2014.gadā dotu iespēju pievienoties Fetelam, kurš pēc visa spriežot savu pirms līguma vienošanos ir parakstījis vēl šīs sezonas sākumā. Turklāt pēc BBC ziņām šajā līgumā ir klauzula, kas paredz Fetelam atteikties no vienošanās gadījumā, ja 2013.gadā “Ferrari” komanda nesasniedz zināmu konkurētspējas līmeni un nedemonstrē augstvērtīgus rezultātus.

Arī Fernando Alonso esot ‘svētījis’ Fetela pievienošanos, kamēr iepriekš uzlicis veto Luisa Hamiltona iespējamai ienākšanai Maranello. Interesanti, ka šobrīd tieši Fetels un Alonso cīnās par šī gada čempiona titulu.

Tostarp “Ferrari” prezidents Luka di Montidzemolo, atbildot uz šīm ziņām, Itālijas radio ir paziņojis, ka nevēlas “divus gaiļus vienā vistu kūtī” un tādejādi pagaidām noliedzis šo informāciju.

1 KOMENTĀRS

 1. es saku ka Fetels prauks ieksh to Ferrari. labaakie piloti agri vai veelu tur brauc. Fetela gadiijumaa- agri.

  vieniigi es nespeeju izprast kaapeec Ferrari ir vajadziigi divi labaakie F1 piloti savaa komandaa. vinji tachu tradicionaali ir liidera un ierochu neseeja komanda.

  man radaas viena logjiska hipoteeze kaalab taa- Alonso grib uzvareet Fetelu. un vieniigais veids kaa to izdariit ir dabuut vinju aaraa no Adriaana briinum-mashiinas. Alfons baigi riskee. jaa, vinjsh ir labs un stabils brauceejs. tomeer Fetels ir aatraaks un dos vinjam virsuu pamatiigu presingu. iipashi kvalifikaacijaas. tad arii redzees kaa tur iisi ir ar to matadora stabilitaati.

 2. man gan ir diezgan viegli noticēt šādam pavērsienam.

  salikt Alonso kopā ar Fetelu ir slikta, slikta ideja. accident waiting to happen, kā saka. un skatoties uz to, kā Ferrari tiek vadīta pēdējos gados, sliktai, sliktai idejai ir, kā jau teicu, viegli noticēt.

  tajā pašā laikā, vai ir daudz komandu, kas izrādījušas tikpat mazu interesi par tehniskā personāla uzprišināšanu?

  • Ja Tu domaa Ferrari, tad uzprischinaajushies vinji ir radikaali, pa ‘siciilieshu modei’, if you know what I mean.

   Brons peeksni izdomaaja briivdienas panemt, enginu departamentaa arii saveejais (makaronnieks) tika panemts par ‘caporegime’, Stepniju vispaar par noziedznieku-sabotieri pataisiija ar staastiem par kaut kaadiem baltiem pulveriem..

   • sorry, neprecīzi izteicos – biju domājis “pašreizējos” Ferrari, pēc lielajām pārmaiņām. pāris gadi tomēr pagājuši. pat Willams ar savu budžetu un attiecīgajām iespējām šad un tad papurināja aero departamentu, līdz nonāca līdz nesenajiem pārkārtojumiem; Maki nolīga Semu Maiklu, merši met acis uz Ņūiju, ja var ticēt baumām… sarkanie tikmēr cenšas “atslēgt savu iekšējo potenciālu”, vienlaicīgi līgstot pašreizējo čempionu?

 3. Šī ziņa ir paraugs tam, kā sajaukt baumas, minējumus un patiesību, lai izveidotu sensacionālu rakstu pilnīgi no zila gaisa. Sadalīsim sastāvdaļās:

  1. Alonso un Fetels 99% nebrauks vienā komandā, un atlikušajā 1% gadījumu tas nebūs Ferrari. To liecina visa šīs komandas 50+ gadu vēsture.

  2. Fetels grib braukt Ferrari, bet nav tik stulbs, lai aizietu no Nr.1 komandas tās ziedu laikos.

  3. Iespējams, ka Fetels ir parakstījis vienošanos, bet visticamāk to lauzīs, jo Ferrari visticamāk nebūs labāki par Red Bull nākamgad.

  Tā ka ziņu vajadzētu lasīt šādi:
  “Ja Fetels gribēs, tad 2014. gadā viņam ie iespēja nomainīt Alonso Ferrari komandā.”

 4. atkal jaacitee mafijas dailliteratuura, laikam..

  Pa punktiem –

  Kaut kaa nerodas iespaids, ka domenikaalim buutu iipashi vajadziigi top talanti, jo – lai taadus menedzeetu, pasam capo-de-tutti-capi ir jaabuut neordinaarai personiibai.

  Un nu citaats (peec atminas) – domenikaalis nav tas viirs (lai arii negrasos vinu noniecinaat), kas bija Zans Todts..