Foto: McLaren

Lai gan Luisa Hamiltona līgums ar “McLaren” beidzas tikai gada izskaņā, britam būs iespēja vēl pirms Jaungada doties uz jauno komandu “Mercedes”, lai tur iepazītos ar cilvēkiem un situāciju.

“F1LV

Brits nevarēs pirms 2013.gada sākuma sākt strādāt pie mašīnas iepazīšanas un attīstīšanas, tomēr Martins Vitmāršs ir atļāvis viņam sākt pirmo iepazīšanos ar “Mercedes” komandu.

“Man nebūs iespēja strādāt ar tehniku, bet Martins man ir atļāvis iepazīties ar cilvēkiem,” par savu pirmo iespēju doties uz “Mercedes” stāsta Luiss Hamiltons.

Pats Hamiltons ir atzinis, ka viņa PR pienākumi “Mercedes” sastāvā būs krietni mazāk apjomīgi un tas ļaus cītīgāk sagatavoties jaunai sezoni un vairāk pievērst uzmanību darbam arī sezonas gaitā.

“Tagad man priekšā garākās brīvdienas, kas man ir bijušas kopš ļoti seniem laikiem,” turpināa brits. “PR pasākumu ziņā man nebūs vairāk par trešdaļu no tā, kas man bija “McLaren” sastāvā. Varbūt pat tikai ceturtā daļa. Tagad man būs vairāk laika dzīvē – treniņiem un sagatavošanās procesam.”

Jāpiebilst, ka attiecībā uz līgumu noslēgšanu Formula 1 komandas varētu ņemt piemēru no MotoGP čempionāta, kur pilotu līgums beidzas dienā, kad notiek pēdējais GP posms, lai jau nākamajā dienā bez juridiskām problēmām braucēji varētu pievienoties jaunajām komandām pirmajā testu sesijā.

1 KOMENTĀRS