Bijušais F1 pilots Roberts Kubica nākamajā nedēļā plāno aizvadīt DTM testus kopā ar “Mercedes” komandu, šodien raksta britu izdevums “Autosport”.

Turpinot atgūties no savainojumiem, kas tika gūti pirms diviem gadiem rallija avārijā, Kubica atkal sēdīsies pie šosejas sacīkšu auto stūres. Testu braucieni sāksies 25. februāri un norisināsies Valensijas trasē Spānijā. Zināms, ka testus aizvadīs arī viens no vadošajiem DTM pilotiem Gerijs Pafets un aizvadītās sezonas debitants Roberto Merī, taču par Kubicas plāniem “Mercedes” klusē.

“F1LV

Lai kādi arī nebūtu testu rezultāti, Kubica diez vai uzsāks karjeru DTM sacīkstēs, jo šogad plāno piedalīties Eiropas rallija čempionātā, jau iepriekš ziņoja “Autosport” žurnālam uzticami avoti. Lai gan tikai trīs no atlikušajiem divpadsmit ERC posmiem pārklājas ar DTM kalendāru (tostarp Polijas rallijs un DTM sacensības Zandvortā), “Mercedes” diez vai gribētu pilotu, kurš izlaiž atsevišķas sacīkstes.

Jaunās paaudzes DTM mašīnām, kas tika ieviestas 2012. gadā, pārnesumu pārslēgi atrodas uz stūres un Kubicas arvien vājajai labajai rokai tas ir liels atvieglojums, kas līdz ar to varētu neietekmēt viņa patieso ātrumu.