Foto: Aldis Putniņš

“Red Bull” boss Dītrihs Matešitcs ir paziņojis, ka nespiedīs Sebastianu Fetelu palikt komandā, ja vācietis vēlēsies izmēģināt spēkus citā vienībā.

“F1LV

Lai gan nesenās baumas par Fetela iespējamo pāriešanu uz “Ferrari” vienību tika spītīgi noliegtas no trīskārtējā pasaules čempiona puses, Matešitcs atzina, ka tieši slavenā itāļu komanda varētu būt visu sacīkšu pilotu lielākais sapnis.

“Ja mūsu sadarbība vairs nebūtu auglīga, tad nebūtu arī jēgas viņu piespiest palikt tikai tādēļ, ka mums ir spēkā līgums,” paziņoja austrietis. “Ja es būtu Formula 1 pilots, tad noteikti vēlētos kļūt par “Ferrari” pilotu. Taču šobrīd mums nepastāv šāda problēma.”

Tāpat Dītrihs Matešitcs aizstāvēja Marku Vēberu, kura psiholoģisko sagatavotību un noturību asi kritizēja komandas konsultants Helmuts Marko.

“Atsevišķos posmos viņš spēja parādīt visu savu potenciālu,” atzina “Red Bull” īpašnieks. “Viņam nav viegli cīnīties pret Sebastinu, taču komanda garantē vienlīdzīgu attieksmi un tehniku abiem pilotiem. Kad Marks ir savā labākajā formā, viņu pārspēt ir grūti pat Sebastianam. Mums ir paveicies, ka komandā ir divi pirmie numuri.”

1 KOMENTĀRS

  1. Nu nezinu, nezinu, kas notiktu, ja Fetels aizrautu uz Ferrari un Marks pēkšņi kļūtu par Nr1 buļļos. Kurpnieks jau arī palika sarkans, toties vairākus gadus vajadzēja, lai notiktu lietas. Domāju, ka Marks to vien gaida…..

  2. Kaut kā ar vien biežāk no Buļļu komandas izskan diplomātiski mājieni par Seba nākotni… It kā neuzkrītoši tiek sagatavoti fani… Tā taču nevarētu būt runāšana tikai runāšanas pēc?? Ka tikai sezonas vidū neparādās jauna “bomba” par to, ka Sebs saka ČAU Buļļiem…:)

  3. ja Sebam jaamaina komanda, tad noteikti peec 2014. gada sezonas. no saakuma jaapaskataas kam labaaki jaunie turbo-biidelji. tad attieciigi jaaizveelas labaako komandu un jaaturpina prieceet savus liidzjuteejus ar daudzaam uzvaraam ieksh “garlaiciigaam” sezonaam 🙂

    uber alles, ibio…