Foto: Ferrari

Fernando Alonso ir paziņojis, ka kamēr “Ferrari” spēs viņu nodrošināt ar formulu, kas var cīnīties par goda pjedestāliem, viņš paveiks pārējo.

Pēc kārtējā zaudējuma pagājušā gadā, šogad Maranello vienība ir pārliecināta, ka pērnā gada mašīnas trūkumi ir novērsti jaunajā F138 modelī un testu rezultāti to pierāda. Tomēr Alonso atgādināja, ka testi notika vēsajā Barselonā, kamēr Formula 1 čempionāts šogad sāksies karstajā Austrālijā.

“Testi mums noritēja ļoti labi, taču mēs nevaram prognozēt, kas notiks kartos laika apstākļos,” skaidroja spānis. “Pirmās trīs sacīkstes notiek ļoti karstos laika apstākļos un tas būtiski ietekmē riepas un saķeri. Tas būs ļoti interesanti, jo iespējas uzvarēt būs daudziem.”

31 gadus vecais Alonso ir pārliecināts, ka “Ferrari” Austrālijā vajadzētu spēt cīnīties par goda pjedestālu.

“Šogad mums ir jābūt uz pjedestāla jau ar pirmo posmu,” atzina “Ferrari” līderis. “Mēs nevaram ar pilnu pārliecību paziņot, ka uzreiz spēsim uzvarēt, taču šī mašīna ir krietni labāka nekā mums bija pērn. Es pats jūtos lieliski, šis ir mans gads. Esmu sajūsmā, ka sezona ir klāt un atkal būs iespējas cīnīties par uzvaru.”

“Es vēlos, lai man būtu konkurētspējīga mašīna, kura var cīnīties ar labākajiem,” piebilda Alonso. “Dodiet man mašīnu, kas ir spējīga cīnīties par pjedestāliem un uzvarām, bet es izdarīšu visu pārējo.”

1 KOMENTĀRS

  1. Tas jau sāk atgādināt vienu bijušo McLaren skotu pilotu, kurš katru gadu solīja… 😀

    Par Massu gan noteikti būs labāks visos posms. Gan jau princese parūpējās par tādu punktu līgumā 😀