Foto: Bred KelleyAizvadītajā naktī Bārberas trasē Alabamā norisinājās IndyCar čempionāta otrā posma kvalifikācijas braucieni, kuros uzvaru izcīnīja 2012. gada čempions Raiens Hanters-Rejs no “Andretti Autosport” vienības.

Pirmajā posmā Sanpīterburgas GP izcīņā Hanters-Rejs palika 18. vietā un mēģināsies revanšēties par neveiksmīgo sezonas sākumu. Otro vietu “pole shootout” sesijā, kur pulcējās seši ātrākie braucēji, izcīnīja vēl viens Sanpītersburgas posma neveiksminieks, Vils Pauers no “Team Penske”. Viņu starpā 0.2433 sekundes.

Ļoti labu rezultātu uzrādīja debitants Tristens Votjē no Francijas, kuram trešā starta vieta. No otrās rindas startēs arī Skots Diksons. Savukārt trešo starta rindu okupējuši Čārlijs Kimbols un Elio Kastronevess.

Savukārt pirmo posmu “Penske” komandas sastāvā šodien aizvadīs Eidžejs Almendingers, kurš kvalificējies desmitajā starta pozīcijā. Jau šobrīd zināms, ka Almendingers startēs arī nākošajā posmā Longbīčā, bet pēc tam arī Indianapolisā.

Alabamas GP izcīņas kvalifikācijas braucieni

1. Ryan Hunter-Reay (Andretti)
2. Will Power (Penske)
3. Tristan Vautier (Schmid)
4. Scott Dixon (Ganassi)
5. Charlie Kimball (Ganassi)
6. Helio Castroneves (Penske)
7. Marco Andretti (Andretti)
8. Justin Wilson (Coyne)
9. Sebastian Saavedra (Dragon)
10. AJ Allmendinger (Penske)
11. James Jakes (Rahal Letterman Lanigan)
12. Takuma Sato (Foyt)
13. Simon Pagenaud (Schmidt)
14. Simona de Silvestro (KV)
15. Alex Tagliani (Barracuda)
16. EJ Viso (Andretti/HVM)
17. Dario Franchitti (Ganassi)
18. Oriol Servià (Panther/Dreyer & Reinbold)
19. Tony Kanaan (KV)
20. James Hinchcliffe (Andretti)
21. Graham Rahal (Rajal Letterman Lanigan)
22. Josef Newgarden (Fisher Hartman)
23. Sebastien Bourdais (Dragon)
24. JR Hildebrand (Panther)
25. Ana Beatriz (Coyne)
26. Ed Carpenter (Carpenter)

1 KOMENTĀRS

  1. Vismaz prieks, ka atšķirībā no F-1, “Indycar” peletons arī šogad daudzkrāsains – Hinčklifu, un Hanteru-Reju nav problēmu ieraudzīt. Ne tā kā dažas komandas F-1.
    Šogad par “Sauber” un “Wiliams” biju piemirsis, tikai Malaizijas posma beigās pamanīju kaut kādas nemanāmas melnas formulas cīnoties viena ar otru , padomāju – kas tad tas?
    Ak, jā, tie taču “Williams”, bet nē – viens “Williams”, otrs “Sauber”. Briesmīgi.
    Atgriežoties pie tēmas: interesanti, kā šogad ies S. De Silvestro pēc veiksmīgā 1.posma? Bārberā starta vieta īpaši augsta nav. Savukārt Č.Kimbols augstu kvalificējies.

    • Who cares, who cares… Ko tad vispār ver vaļā šos rakstus un tērē enerģiju bezjēdzīgai klaviatūras klabināšanai? Gaidi nākamo F-1 posmu, kad varēsi pēc sirds patikas izpļāpāties par saviem ‘pirkstiem gaisā’. Ja no citiem autosporta seriāliem sajēgas nav, tad ko lieki muti dzesēt…