Foto: Aldis Putniņš

“Mercedes” sola kļūt tikai spēcīgāki otrajā sezonas daļā un ir brīdinājuši savus sāncenšus par nopietnajiem nodomiem cīnīties par uzvaru katrā posmā.

“F1LV

Līdz ar Luisa Hamiltona uzvaru Ungārijas GP izcīņā brits ir atgriezies cīņā par čempiona titulu un “Mercedes” potenciālais sniegums atlikušajā sezonas daļā sola ļoti aizraujošu sāncensību. Komandas tehniskais vadītājs Ross Brauns ir pārliecināts, ka uzlabojumi, kas stāv rindā jau uz nākamajiem posmiem, dos komandai pamatu tālākam progresam.

“Komanda ir uz pacēluma un es zinu, ka rindā stāv vairāki uzlabojumi tehniskajā frontē,” paziņoja Brauns. “Tehnisko inovāciju efektivitāte šogad ir bijusi ļoti laba un lietas, ko esam izmēģinājuši trasē, vienmēr ir strādājušas atbilstoši iecerētajam. Tuvākajos pāris posmos mums būs uzlabojumi, kas dos impulsu visai atlikušajai sezonas daļai.”

Pēdējie pāris posmi parāda, ka “Mercedes” ir uz pareizā ceļa – Luiss Hamiltons pēdējos trīs posmos ir guvis visvairāk punktus no visiem pilotiem. Turklāt pēc Brauna domām Hamiltons tikai tagad sāk demonstrēt savu potenciālu “Mercedes” sastāvā un brīts vēl nebūt nav sasniedzis tā robežas.

Šobrīd Hamiltona kontā ir 124 punkti un viņš kopvērtējumā atrodas ceturtajā pozīcijā, kamēs otrā vietā esošais Kimi Raikonens ir tikai 10 punktu atstatumā. Savukārt čempionāta līderis Sebastians Fetels iekrājis jau 172 punktus un tātad Hamultona deficīts līdz līderim ir pielīdzināms divu uzvaru punktu skaitam.

1 KOMENTĀRS

  1. Domāju, ka reti kurš F1 fans noliegs, ka būtu interesanti redzēt Hamiltonu (viņa braukšanas stila dēļ) ar uzvarēt spējīgu mašīnu ne tikai atsevišķās trasēs, bet sezonā kopumā.
    Patīk man Alonso, lielisks pilots, bet viņa cīņa par titulu mašīnas snieguma dēļ balstās uz ”lēnāk brauksi, tālāk tiksi”.
    Ja Hamiltona rīcībā arī atlikušajā sezonas daļā būs tiešām uzvarēt spējīga mašīna, tad varētu izvērsties fantastiska cīņa starp Fettelu un Luisu, pilotiem, kuri piekopj ”uzvari vai mirsti” stratēģiju.
    Gribētos pēc ilgiem laikiem redzēt sezonu, kur cīņā par titulu Fettelam pretī stājas pilots, kurš var uzvarēt ne tikai vaktējot Seba kļūdas un tehniskās ķibeles, bet var arī Buļļus iespiest stūrī, trasē atrodoties ar tehnikas ziņā līdzvērtīgu mašīnu.
    Beidzot gribas redzēt kārtīgu agresīvu cīņu par titulu nevis viena Alonso izmisīgu turēšanos līdzi vecā ķerā.