Foto: Aldis Putniņš

Felipe Masa ir apstiprinājis, ka pametīs “Ferrari” komandu 2013.gada sezonas izskaņā.

Masa, kurš itāļu komandā startē no 2006.gada sezonas, ziņas par aiziešanu paziņoja savā tvitera kontā otrdien.

“No 2014.gada es vairs nestartēšu “Ferrari” sastāvā,” raksta Brazīlietis. “Es vēlētos pateikties komandai par visām uzvarām un jaukajiem kopā piedzīvotajiem brīžiem. Tāpat vēlos pateikties savai sievai un ģimenei, kā arī līdzjutējiem un sponsoriem par atbalstu. Šobrīd es vēlos turpināt smagi strādāt “Ferrari” labā visās atlikušajās septiņās sacīkstēs.”

“Ferrari” sastāvā Felipe Masa aizvadīja astoņas sezonas un kopā izcīnīja 11 Grand Prix uzvaras, kā arī palīdzēja komandai gūt divus Konstruktoru Kausus. 2008.gadā tikai pēdējās sacīkstes pēdējos līkumos Felipe Masa zaudēja čempiona titulu Luisam Hamiltonam. Kopš tās uzvaras Brazīlijā Masam ir izcīnījis tikai vienu goda pjedestālu, tomēr 32 gadus vecais Masa plāno turpināt F1 pilota karjeru.

“Uz nākamo sezonu es vēlos atrast komandu, kas nodrošinātu man konkurētspējīgu mašīnu, ar kuru es spētu uzvarēt vēl daudzas sacīkstes un cīnīeties par čempiona titulu, kas joprojām ir mans mērķis,” paziņoja Masa.

1 KOMENTĀRS

 1. Visu cienu un veiksmi Massam, bet es taa arii nekad neesmu sapratis Ferrari motivaaciju tam, ka tik ilgi tureeja Felipi komandaa… Vieniigais izskaidrojums ir tas, ka Masas menedzeris ir Toda deels – citu izskaidrojumu man nav. Beidzot Ferrari buus nokomplekteejusi NORMAALU komandu nevis izteiktu Dona Kihota un Sanco Pansas savieniibu. Par RB taa nav…:)

  • Lotus it kā ir pirmais kas nāk prātā, bet tur, man liekas, vēl Hilkenbergs, vai varbūt di Resta, varētu šo to teikt. Lotusa “varbūt tomēr kādreiz mēs par kādu titulu arī vēl gribētu pacīnīties” ambīcijām Hulks tomēr izskatās piemērotāks.

   varbūt vienīgi, ja nu par spīti visam Kimsters tomēr aiziet pie, teiksim, makiem (ja Batons dodas uz Ferrari), un tad pie sarkanajiem iet tas pats Hulks, vai di Resta, kuram pat ar Luku kopīgs “di”. tad varbūt Masam melnajā mašīnā vieta atrastos.

   tajā pašā laikā patīk arī doma par Maldonado-Grožāna kombināciju, kas novestu pie tā, ka piloti ieraugot Lotusu spuguļos, vnk apstājas malā un palaiž garam. tad Massa varētu iet pie Williams, ja vien viņiem galu galā tomēr izdototos aizlāpīt Gillana atstāto caurumu (citādi diezi vai pašam Massam tur gribēsies iet), vai atgriezties Sauber (kuriem 17gadniekam blakus no ļoti ļoti vajadzēs kādu pieredzejušu čali, un Hilkenbergu noturēt gandrīz nav cerību).

   • MAL & GRO vienā tīmā, kam pamatkrāsa melna.. Vot tā būtu riktīgā moderno laiku interpretācija Amerikā izdomājam terminam ‘The Gruesome Twosome’ 😀

 2. Galīgi neredzu iemeslu Ferrari ņemt Raikkonenu, kurš jebkurā brīdī var apraudāties par to, ka viņam liek darīt kaut kādu PR darbu vai ko, lai gan viņam maksā miljonus par vizināšanos ar mašīnām. Daudz prātīgāk būtu paņemt Di Restu vai Hulkenbergu, kuri varētu kļūt par komandas līderiem pēc Alo aiziešanas. Plus, Hulkenbergs šā vai tā liekas daudz ātrāks par Raikkonenu.

 3. shodien tikss zinjots.par kimi uz ferrari. sakumam liigums tiks sleegts uz vienu gadu.un 2014 sezona vidu kimi pagarinaas liigumu,ar ferrari. prese visur jau zinjo ka shodien buus konkreeta atbiilde,un pielikts visam tam punkts..

 4. luuuk prese reliize no krieviem——–>Журналист британской BBC Эндрю Бэнсон пишет о возвращении Кими Райкконена в Ferrari, как о свершившемся факте.

  По его информации Кими подписал однолетний контракт с возможностью продления, под которым в среду должен поставить свою подпись президент Ferrari Лука ди Монтедземоло.

  Подождём официального подтверждения, оно ожидается уже сегодня…

 5. Nu tad beidzot!!! 😀
  Kas attiecas uz Masas tālāko karjeru, tad tur noteikti viss notiks pēc jau iestaigāta scenārija – džeks vēl kādus gadiņus pabrauks viduvējās jeb vājās komandās, varbūt mēģinās piebiedroties 300 GP startējušo klubiņam, tiks uzskatīts par pieredzējušu vērtību mašīnas attīstībā, iesākumā vēl tā kā pacīkstēsies par 1.numura vietu, taču beigās salūzīs, kāds jauniņais viņu kārtīgi izpogās, un tad Fiļipičs vai nu pratīsies pats uztaisīt atvadu ballīti, vai arī atjēgsies, ka līgums beidzies, bet jaunu vairs neviens nepiedāvā… 😀