Deivids Kulthards

Mario Muts turpina savu lielisko dokumentālo portreta filmu sēriju. Šoreiz saruna ar Deividu Kulthardu.

Deivids Kulthards ir izcīnījis 13 Grand Prix uzvaras savās 15 Formula 1 sezonās un divas no šīm uzvarām ir sarežģītajā Monako trasē. Arī šobrīd Kulthards turpina strādāt F1 aprindās, pilda eksperta lomu TV un ir “Red Bull” vēstnieks.

Iepriekš jau publicējām Mario Muta filmas un aizraujošās sarunas ar F1 žurnālistu Morisu Hamiltonu un bijuš F1 galveno ārstu Geriju Haststeinu.

1 KOMENTĀRS

  1. Normuļ pateica pats, tieši tā arī sanāca savlaik. It kā gribās vilkt paralēles ar Marku Vēberu, bet tas neder, viņi tomēr bija(ir) pavisam citi piloti. Galu galā viņš tak bija UK (Skotijas) galvenā cerība periodā starp Menselu, Hillu — Hamiltonu.

  2. Es atvainojos par kārtējo negatīvo komentāru, bet, paskatoties uz Deivida Kultharda karjeru, viņš ir grandiozs lūzeris. Savas karjeras laikā startējis 3 (!) super-komandās: Williams, McLaren un Red Bull (kas gan tajā laikā vēl nebija top komanda), taču kopumā pakāsis visiem saviem nopietnajiem komandas biedriem – Hilam, Hakinenam, Raikonenam (visi ir pasaules čempioni) un arī Vēberam. Kas attiecas uz Kultharda 13 uzvarām, tad, paskatoties minēto komandu sarakstu, kurās viņš ilgstoši startējis, šis skaitlis ir nožēlojami mazs.
    Es pat teiktu, ka Deivids Kulthards ieņem vadošo vietu starp pēdējo 20 gadu četriem lielākajiem F1 lūzeriem, kopā ar Barikello, Masu un Vēberu.

    • Williams DC bija otrais numurs. Hilu pogaaja aaraa kaa mazo ezi, kad Frenks pirms sezonas beigaam pateica DC uzredzi. Lieta taadaa, ka Williams tajaa laikaa bija pamatiigas probleemas ar izturiibu. Un shajaa zinjaa Hilam veicaas mazliet labaak. Bet ja Williams buutu bijusi pilotu vienliidziiba, tad kas zin kaa buutu.