Kārtējās pazīmes pirms ASV GP izcīņas liecina, ka Serhio Peresa dienas “McLaren” komandas sastāvā ir skaitītas.

Jau ziņojām, ka Peresu uz nākamo sezonu varētu nomainīt Kevins Magnusens un meksikāņu pilota pēdējie izteikumi liecina, ka tas ir neizbēgami. Preses pasākumā Mehio, kas ir tikai 400 km no Ostinas trases Teksasā, Serhio Peress nebija saudzīgs izteicienos.

“Šī ir mana karjeras sliktākā sezona,” Peresu citē EFE ziņu aģentūra. “Turklāt tā ir iespējams ir arī sliktākā sezona “McLaren” pastāvēšanas vēsturē. Nebija viegli nodemonstrēt savu potenciālu ar tik sliktu mašīnu.”

“Esmu ļoti vīlies, jo mērķi bija daudz augstāki par rezultātiem, ko sasniedzām,” skaidroja 23 gadus jaunais meksikānis. “Turklāt vīlušās bija abas puses. “McLaren” ir lieliska komanda, par to man nav šaubu. Tai ir ļoti spējīgi inženieri, tomēr es domāju, ka vienībai trūka organizētības un pazemības, lai stātos pretim realitātei.”

“Sezonas gaitā tik varenai komandai kā “McLaren” pagāja pārāk ilgs laiks, lai apjaustu realitāti par to, kur mēs esam,” turpināja Peress. “Mēs nespējām cīnīties par uzvarām un tikai labākajā gadījumā guvām punktus. Komanda ilgi nespēja to līdz galam pieņemt.”

“Martins ir lielisks komandas līderis,” Peress neveiksmēs nevainoja komandas vadītāju Martinu Vitmāršu. “Man par viņu nav sakāms nekas slikts. Taču komanda nav atkarīga tikai no vadītāja, tā ir atkarīga no daudzām citām lietām, kas šoreiz nebija līmenī.”

“Tagad man ir jāmeklē labākās iespējas nākotnei,” atzina meksikānis. “Vispirms es atbalstu savu valsti, tas ir pats svarīgākais un tas palīdz man turpināt cīnīties.”

1 KOMENTĀRS

  1. zel zel, jo pagajusaja sezona man loti patika ka vins brauc.

    uzsaktu biku cuciski no Mclaren puses, pasi baigi ko sasola un beigas uztaisa tadu auto ar kuru atmuguriski var pabraukt atrak neka uz prieksu un beigas vel aizmet pilotu, gan jau nakamgad atkartosies tas pats stasts, jo Batona liguma parakstisana jau ari ipasi veikli negaja, izsakats ka mclaren nepielauj ka auto ir suds, vini doma ka dzeki vairs braukt nemak.