Gido van der Garde ir kļuvis par “Sauber” komandas testu un rezerves pilotu.

Holandietis van der Garde, kurš pērn debitēja “Caterham” sastāvā, šogad Formula 1 sacīkstēs nepiedalīsies, tomēr paliks apritē.

“Es esmu sacīkšu pilots un es vēlos pierādīt komandai un visiem pārējiem, ka esmu pelnījis vietu arī “Sauber” pamatsastāvā jau 2015.gada sezonā,” paziņoja 27 gadus vecais van der Garde, kuru atbalsta “McGregor” kompānija. “Mani mērķi palikuši nemainīgi – es joprojām esmu motivēts sasniegt augstākos rezultātus Formulā 1, jo īpaši ilgtermiņā. Esmu pateicīgs “Caterham” komandai, ka deva man pirmo iespēju izbaudīt Formula 1 čempionātu.”

“Viņam ir četru gadu pieredze GP2 čempionātā un viens gads F1,” komandas izvēli skaidroja vadītāja Moniša Kaltenborna. “Tie ir lieliski priekšnoteikumi, lai labi sastrādātos ar mūsu komandu. Turklāt Gido jau daudz reizes ir pierādījis savu talantu kā sacīkšu pilots.”

Tādejādi Gido van der Garde pievienojas krievu pilotam Sergejam Sirotkinam, kurš būs otrs vienības testu un rezerves pilots 2014.gada sezonā. “Sauber” pamatsastāvā 2014.gadā turpinās startēt Estebans Gutjeress un pievienosies Adrians Zutils.

Tostarp bijušais van der Gardes komandas biedrs Šarls Piks arī pametīs “Caterham” komandu, kura vēl šodien plāno paziņot savu pilotu sastāvu. Piks, kurš līdz šim strādāja Olivjē Panī paspārnē, turpmāk sadarbosies ar Kreigu Poloku, kurš pieskatīs francūža karjeru. Piku atbalsta “Idec Groupe”, “Lagardere” un pat “Renault”, līdz ar to viņam ir laba aizmugure, lai atgrieztos apritē.