Luisam Hamiltonam vajadzētu apsvērt iespēju, kā atvainoties savam komandas biedram Niko Rosbergam pēc Monako GP izcīņas, uzskata divkārtējais pasaules čempions Mika Hakinens.

“Es apbrīnoju Rosberga pacietību šajā situācijā,” Hakinenu citē somu avīze “Ilta Sanomat“. “Man nepatīk tas, ko izdarīja Luiss Hamiltons. Viņa rīcība neatbilst pieņemtām normām.”

“F1LV

Soms norāda uz Hakinena apsūdzībām par Rosberga tīšu viņa lidojošā apļa sabotēšanu Monako GP kvalifikācijas laikā, kā arī atteikšanos apsveikt komandas biedru pēc Monako GP sacīkstes uzvaras. Hakinens nav pārliecināts, ka pat laiks varētu dziedēt šāda veida nesaskaņas starp abiem “Mercedes” pilotiem.

“Šobrīd ir grūti pateikt vai sekos nopietnas izmaiņas uz labāko pusi,” skaidro Hakinens. “Es nedomāju, ka Luiss pat apsver domu par atvainošanos par savu uzvedību. Tā ir ļoti individuāla lieta. Taču manā skatījumā, viena no īpašībām, kas raksturo īstu uzvarētāju ir tā, ka viņš māk arī zaudēt.”

Bijušais “McLaren” pilots Hakinens arī nepiekrīt viedokliem, ka Rosbergs tīšām izraisīja dzeltenos karogus pēdējā kvalifikācijas daļā, lai izjauktu Hamiltona apli.

“Manuprāt viņš vienkārši nobloķēja riteņus pirms “Mirabeau” līkuma,” paziņoja soms. “Tur trase ved uz leju un ir ļoti nelīdzens segums, tāpēc kļūdu pieļaut ir ļoti viegli. Niko ir pārāk godīgs puisis. Taču ir iespējas arī datorā (telemetrijā) apskatīties, kur tieši viņš sāka bremzēt.”

1 KOMENTĀRS