Kevins Magnusens Singapūras GP izcīnīja desmito vietu un vienu punktu, tomēr dānis atzina, ka šis punkts viņam nācās ārkārtīgi smagi.

Pēc sacīkstes Magnusenam bija jādodas pie ārstiem, kas mēģināja mazināt sāpes no “apdegušās muguras un sēžamvietas”. Komanda ziņo, ka Magnusena mašīnas sēdeklis uzkarsis sacīkstes laikā un tas radījis apdegumus uz viņa muguras. Turklāt arī dzēriena pudelē šķidrums no karstuma ir uzvārījies un Magnusesns applaucējis arī muti. Sacīkstes laikā dānis vairākkārt pacēla rokas, lai mēģinātu novadīt gaisa plūsmu uz savu kombinezonu un atdzesēties.

“F1LV

“Tas bija ļoti karsti – man sacīkšu laikā tā nekad nebija gadījies,” vēlāk komentēja Magnusens. “Es nevarēju dzert ūdeni un sēdeklis bija ļoti karsts. Es zaudēju ļoti daudz šķidruma.”

Botass zaudē pozīcijas

Singapūras GP pēdējos apļos Valteri Botass zaudēja četras pozīcijas, kad no 7.vietas atkrita uz 11.pozīciju un punktus neguva. Arī “Williams” komanda sākotnēji bija neizpratnē par pēkšņajām problēmām un vainoja riepu, tomēr soms vēlāk skaidroja, ka radās problēmas ar stūres pastiprinātāju.

“Mums joprojām jāveic izmeklēšana, kas notika ar stūres pastiprinātāja sistēmu,” skaidroja Botass, kurš tādejādi palika bez punktiem Singapūrā. “Stūre bija smaga un mašīna neklausīja. Ja pagriezu stūri pirms līkuma, tā palika tajā pozīcijā un neatgriezās sākotnējā stāvoklī. Izejā no līkumiem nespēju kontrolēt mašīnas nepārtraukto izslīdēšanu un tās sāka strauji deldēt arī riepas.”

Formula One World Championship, Rd14, Singapore Grand Prix, Marina Bay Street Circuit, Singapore, Race Day, Sunday 21 September 2014.

1 KOMENTĀRS

  1. Skatoties, cik fiziski smaga sacīkste izvērtās jaunajiem braucējiem – Magnusenam, Kvyatam un pat pieredzējušajam Fetelam (pēc sacīkstes konstatēta iekšējo orgānu pārkaršana), liek bažīties par to, kā šādos apstākļos nākamgad klāsies Verstapenam… Vai tiešām ar minimālā svara paaugstināšanu būs līdzēts?

    • Drīzāk izskataas ka komandas nepievērš papildus uzmanību vai rūpes lai braucējs justos nedaudz labāk gada grūtākajā sacīkstē… Tā katra «grama taupīšana» ir neveselīga attieksme pret braucēju… Nu Verstapenam nākamgad būs ļoti grūti, ja vien viņš psiholoģiskā ziņā nav monstrs.