“McLaren” komanda šodien savā bāzē Vokingā britu žurnālistu klātbūtnē beidzot apstiprināja savu 2015.gada sezonas pilotu sastāvu – Fernando Alonso un Džensons Batons.

Šīs ziņas tika gaidītas jau vairākas nedēļas, jo nebija skaidrs, kurš no esošajiem pilotiem Batons vai Kevins Magnusens būs Fernando Alonso komandas biedrs vienības jaunajā ērā – 2015.gadā, kad “McLaren” formulas atkal tiks apgādātas ar “Honda” dzinējiem.

Jāpiezīmē, ka Alonso un Batons jau reiz bija komandas biedri – 2002.gadā “Renault” sastāvā, kad jaunais spānis bija rezervists un kļuva par pamatsastāva braucēju gadu vēlāk, kad Džensons Batons jau pārcēlās uz BAR vienību.

Tostarp dāņu prese ziņo, ka Kevins Magnusens 2015.gadā paliks “McLaren” rezervista amatā un paralēli startēs Japānas GT čempionātā.

1 KOMENTĀRS

 1. Ņemot vērā, ka visdrīzāk nākamais McLaren komandai būs attīstības un problēmu novēršanas gads, tad izvēle par labu Batonam ir loģiska. Magnusens iespējams no tā tikai iegūs, nesabojājot karjeru ar neizteiksmīgu sezonu. Savulaik arī Mika Hakinens McLaren-ā dabūja ‘pastāvēt pie ratiem’, lai gan bija jau ar divu pilnu F1 sezonu pieredzi, taču vēlākie panākumi atsvēra visu.

 2. Starp citu – ļoti izteiksmīgs fotoattēls. Paskatieties šo piecu džentlmeņu sejās. Pirmajam (no kreisās) acīs ir bailes, otrajam – atvieglojums, trešajam – vilšanās, ceturtajam – stabilitāte, bet piektajam – izaicinājums 😀
  Kauns tikai par fonā redzamajiem leģendārajiem spēkratiem – pat McLaren muzeja eksponātiem nokasījuši visas Marlboro uzlīmes…

 3. patiikams paarsteigums. biju domaajis ka buus ALO un MAG.

  bet nu moins Alfonso! vairaak izskataaspeec talibaana nekaa saciikshu pilota. mosh shameejais brauks karot uz Islaama valsti, ja nesanaaks Maklaarenaa iedziivoties.

 4. prieks par Batonu. Magnusens nezibeņoja TIK ļoti, lai viennozīmīgi izmestu veco. Bet ,nu, antitobacco mānija attiecībā uz autosporta vēsturi, šajā gadījumā uz autiņiem fonā, ir nožēlojams. Nākamais solis būs būs likt pikseļus uz F1 vēsturiskajiem TV ierakstiem?

  • nav obligatoriski tas anti-tabakas likumu dēļ – tikpat labi varētu būt notikusi kāda saruna starp maku un tabacnieku ‘mārketinga’ menedžeriem, par tēmu, vai šāda publiska pasākuma laikā tabacnieki jāreklamē tā gada līguma ‘ietvaros’, kuras sezonas kārs redzams fonā (t.i. – par baltu velti), jeb varbūt tabacnieki būtu uz mieru jaunu līgumiņu parakstīt..
   un saruna nobeidzās ar secinājumu – nu tad kasām nost, ja reiz līgumiņu neparakstām…

   tikai hipotēze, protams. Bet nav īsti piefiksēts, ka ‘vēsturiskās’ reklāmas būtu tā stingri noliegtas lietot, sevišķi jau uz mūzeja eksponātiem.

 5. Ronstera vārdi, no maku pašu websaita, tā ka kļūda pārstāstā mazticama:

  “To sum up, Fernando and Jenson have started a combined total of precisely 500 grands prix between them – a mighty aggregate – and have won 47 of them.

  “I can safely say, therefore, that we now have by an order of magnitude the best driver line-up of any current Formula 1 team.”

  vai tikai man rēgojas tāds mājiens ar mietu (jeb varbūt jāsaka ‘ar žiletes asuma japu katanu’) – viss jūsu prasmīgajās rociņās, draudziņi…

 6. Nabaga Batons-tagad viņu sagaida Raikonena liktenis.Viss labākais tiks spāņu blēdim jo Rons aš kūst kā sviests uz pannas v obņimočku ar FA tikai nezin vai no FA būs adekvāta atdeve.Savulaik pat milzīgie Santander “rubļi” bija bezspēcīgi spāņu čempiona priekšā-var jau būt,ka Hondas endžins būs tas dzinējspēks dēl kura zemniekdēlam atkal būs iespēja šad tad pabūt labāko trijniekā.