Formula 1 čempionāta plāni veikt revolucionāras izmaiņas noteikumos šova uzlabošanai ir jāatliek vismaz līdz 2017.gada sezonai, jo komandas nobalsoja pret izmaiņām jau uz nākamo sezonu.

Otrdien Ženēvā notika F1 Komisijas sēde, kurā tika izskatīti priekšlikumi, kas varētu padarīt čempionātu un sacīkstes aizraujošākas skatītājiem: platākas mašīnas, lielākas riepas, izmaiņas virsbūvē utt. Lai gan nav zināms, kā sadalījās komandu balsis, jau pirms sēdes bija skaidrs, ka vienībām nav vienota viedokļa šajā jautājumā. Kamēr dažads komandas vēlējās uzlabojumus jau uz 2016.gadu, citas deva priekšroku tās ieviest reizē ar palielinājumu jaudas parametros (līdz 100 zs), kas ir plānots uz 2017.gada sezonu, un reizē ar jaunā riepu piegādātāja līguma noslēgšanu. Tas arī dos laiku strādāt pie gaidāmo izmaiņu noslīpēšanas un nesasteigt tās.

“F1LV

Interesanti, ka reizē ar sēdi Ženēvā “Ferrari” komanda izplatīja sava F1 konceptauto attēlus un tiek uzskatīts, ka tehniskajos noteikumos nepieciešamas tikai nelielas izmaiņas, lai šādi F1 modeļi būtu realitāte.

1 KOMENTĀRS

  1. uzzīmēt kūlu bildiņu nav grūti, tas pirmkārt.

    Otrkārt, nu nevar būt OK, ka pilota galva tiek speciāli (atsevišķi) piestiprināta pie kāra, kā izskatās esam izdarīts sarkano ‘vīzijas’ bildē.

    Treškārt, nu nav tā vairs ‘formula’, kas uzzīmēta (po-anglicki ‘open-wheeler/single-seater’), bet kkāds Lemānas ‘prototips’, vai..

    Īsāk sakot – nevajag mums šitādu koheju, ‘thumbs down’.