“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka, neraugoties uz to, ka komandai neizdevās gūt dubultuzvaru, viņš ir apmierināts ar Niko Rosberga sniegumu Bahreinas GP izcīņā. “Niko pierādīja sevi visiem, kas šaubījās par viņa spējām, veicot vairākus lieliskus apdzīšanas manevrus, un cīnoties ar maksimālu atdevi. Zaudēt 2. pozīciju sacīkšu beigās bremžu problēmas dēļ nebija patīkami, tomēr kopumā varam būt apmierināti ar to, ka abiem braucējiem izdevās tikt labāko trijniekā.” Volfs arī izteicis atzinīgus vārdus par Luisa Hamiltona ātrumu kvalifikācijās, un piebilst, ka sezona ir tikko sākusies, tādēļ norakstīt Rosbergu no cīņas par titulu būtu pāragri.

“McLaren” komandas vadītājs Ēriks Buljē atzīst, ka, neraugoties uz nesekmīgo sezonas sākumu, noskaņojums komandā ir ļoti pozitīvs un piebilst, ka šīs 3 nedēļas būs ļoti svarīgas, lai pēc iespējas labāk sagatavotos sezonas atlikušajiem posmiem. “Braucēju vidū neredzu nekādas otivācijas trūkuma pazīmes. Viņi redz un jūt to, kā progresējam, tādēļ abi saprot, kādi ir īstermiņa un ilgtermiņa mērķi.” Buljē arī uzslavējis abus braucējus par pirmajām sacīkstēm. “Viņi ir paveikuši lielisku darbu. Viņi izspiež no mašīnas ārā maksimumu, turklāt ne reizi nekļūdotos. Tas ir iespaidīgi.” McLaren šobrīd konstruktoru vērtējumā atrodas 9. vietā, tā arī nespējot gūt punktus pirmo 4 posmu laikā.

“Red Bull” komandas braucējam Danielam Rikjardo Spānijas GP nāksies izmantot jau ceturto dzinēju. Komandai bija problēmas ar “Renault” dzinēju izturību jau sezonas pirmajos posmos, taču neveiksmes turpinājās arī Bahreinā, kad īsi pirms finiša aizdegās Rikjardo trešais dzinējs. Tā kā šosezon katram braucējam sezonas laikā atļauts izmantot tikai 4 dzinējus, tad, visticamāk, austrāliešu braucējam šosezon vairākkārt nāksies sākt sacīkstes no beigām, sakarā ar sodiem par papildus dzinējiem. “Renault” apgalvo, ka atradusi problēmu, kas izraisa biežos defektus, tomēr tās novēršanai nepieciešams laiks.