Formula 1 komandas, izmantojot faksa aparātu, ir nobalsojušas par piektā dzinēja atļaušanu arī šajā sezonā. Līdz ar to sezonas laikā visi piloti nesodīti varēs izmantot piecus motorus gluži kā tas bija pērn, lai gan pirms sezonas tika nolemts iztikt ar četriem. Šīs nenoliedzami ir labas ziņas “Renault” motoru izmantotājiem, kuri šajā sezonā jau ir piedzīvojuši vairākas problēmas ar dzinējiem. Piemēram “Red Bull” pilots Daniels Rikjardo jau nākamajā posmā Barselonā izmantos savu ceturto iekšdedzes dzinēju un grūti iedomāties, ka austrālietim izdosies sezonu pabeigt bez sodiem par limita pārsniegšanu.

Mihaela Šūmahera menedžere ļoti rūpīgi cenšas slēpt jebkādu informāciju par vācieša veselības stāvokli, ziņo vācu prese. Arī pēdējos mēnešos no septiņkārtējā pasaules čempiona mājām nav nekādu ziņu par viņa veselības stāvokli un izrādās, ka vācieša menedžere Sabīne Kema sistemātiski izsūta vēstules ar tiesvedības draudiem visiem masu medijiem, kas plāno publicēt jebkādu informāciju par Šūmaheru. Arī visiem medicīnas darbiniekiem, kas ierodas Šūmahera mājā ir jāparaksta ļoti stingri konfidencialitātes līgumi. Salīdzinājumam Žila Bjanki ģimenes uzstādījums ir visai atšķirīgs – vēl nesen Bjanki tēvs nāca klajā ar paziņojumu prese, ka lai arī Žila veselības stāvoklis nav būtiski mainījies, viņš pateicās par visiem laba vēlējumiem un izrādīja cieņu daudzajiem atbalstītājiem, nododot pateicību ar preses starpniecību.

“F1LV

Luiss Hamiltons varētu būt pielicis punktu savai 20 gadus ilgajai sadarbībai ar “Arai” ķiveru ražotāju, jo tagad pāriet uz “Bell” produkcijas izmantošanu. Hamiltonam bija džentlmeniska vienošanās ar japāņu kompāniju, kas bez maksas piegādā ķiveres F1 pilotiem, tomēr nekad nav maksājusi honorāru par savas produkcijas popularizēšanu. Turklāt Hamiltons jau šīs sezonas gaitā vairākkārt eksperimentēja un testēja “Bell” ķiveres, tomēr tikai Bahreinā viņš pirmo reizi to izmantoja arī kvalifikācijā un sacīkstē. Pēc Hamiltona vārdiem, “Arai” vājā puse ir aerodinamika, kas tomēr nodrošina nelielus ieguvumus. Turklāt pareizā mijiedarbībā ar nelielu vējstiklu pirms kokpita šis ieguvums var tikt palielināts. Interesanti, ka “Arai” ķiveres ir tikušas pie pieciem pēdējiem F1 čempiona tituliem.