Pēc neveiksmīgās sezonas “McLaren Honda” komandu pametīs viens no tās galvenajiem sponsoriem “Tag Heuer”. Šveiciešu pulksteņu ražotājs ar Vokingā bāzēto komandu sadarbojies jau 30 gadu garumā, kļūstot par “McLaren” ilglaicīgāko sponsoru. No nākamās sezonas “Tag Heuer” sponsorēs “Red Bull” komandu, kuras dalība 2016. gada čempionāta gan joprojām atrodas zem jautājuma zīmes. Nesen komandu pameta “Hugo Boss”, kas ar “McLaren” komandu bija kopā 33 gadus.

Britu TV kompānija “BBC” nolēmusi ievērojami samazināt izdevumus sporta pārraižu translācijai, tā rezultātā atsakoties no tiesībām translēt F1, snukeru un šautriņas, tādējādi ietaupot 150 miljonus mārciņu. Tas nozīmē, ka turpmāk Lielbritānijas iedzīvotājiem, kas sastāda lielu daļu F1 auditorijas, vienīgā iespēja vērot sacīkstes būs “Sky Sports” kanālā, kas atšķirībā no BBC ir maksas kanāls. Tiek prognozēts, ka tas radīs tūlītēju efektu F1 pārraižu reitinga kritumos, kā arī vēl vairāk apgrūtinās jaunu līdzjutēju piesaisti.

“Sauber” komandas vadītāja Moniša Kaltenborna atzinusi, ka ir ļoti, ļoti kaitinoši vērot, kā Pastors Maldonado kārtējo reizi ir izrasījis sadursmi, kur cietusi “Sauber” formula. Sacīkstēs Brazīlijā, venecuēlietis nesadalīja trasi ar Markusu Ēriksonu, izraisot sadursmi. Lai gan abi varēja turpināt braucienu, tomēr Ēriksons zaudēja vairāk laika par Maldonado, kurš par avāriju saņēma 5 sekunžu sodu un 1 soda punktu. Kaltenborna uzsver, ka līdz sadursmei Ēriksons aizvadīja lielisku braucienu, atgūstoties pēc vājā starta.

[socialpoll id=”2310026″]

5 KOMENTĀRI

  1. Nu, baigās problēmas britu skatītājiem… 🙂 Lai pamācās no latviešu TV pults spaidītāja – te jau sen haļava beigusies. Neko citu kā bobsleju, skeletonu un vietējo čempionātu sētas mačus par brīvu neviens nerāda. Bet neko – bāleliņi īpaši nečīkst. Pielāgojušies. Kāds maksā, kāds šāringo, kāds strīmo. Dzīvojam… 🙂

  2. Tā kā teļļuka nav, tad skatos Skysports, kādus no vāciešu vai Rossija2 strīmiem, tikai valodas puslīdz jājēdz. man gan ir vienalga, kādus komentārus klausīties, visus saprotu. Nu tad lai angļi, tie kuri negrib maksāt, arī mācās… 🙂