Jaunākie tirgus pētījumi parāda, ka pagājušā sezonā palielinājies Formula 1 sacīkšu TV translāciju skatītāju skaits. Straujākais pieaugums bijis Meksikā, kur F1 atgriezās pēc 23 gadu pārtraukuma – skatītāju skaits pieaudzis par 500% un tiešraidē Meksikas posmu noskatījās 3,4 miljoni meksikāņu. Ļoti ievērojam spieaugums bijis arī Brazīlijā un Itālijā, kas skaidrojams ar “Ferrari” nosacītajiem panākumiem un Sebastiana Fetela uzvarām. Itālijā par 49% pieaudzis to skatītāju skaits, kas vērojuši vismaz 9 GP posmus un par 64% to skatītāju skaits, kas noskatījušies viarāk par 10 GP posmiem. Itālija joprojām tiek uzskatīta par valsti ar visuzticamāko un turīgāko (liels maksas TV skatītāju skaits) auditoriju.

Daņils Kvjats, kurš šajā nedēļas nogalē aizvadīs savu māju posmu, ir paziņojis, ka Sebastians Fetels pēc notikumiem iepriekšējā posmā Ķīnā noteikti tagad labāk būs iepazinis viņu.

“Mēs ar Fetelu iepazinām viens otru labāk pēc Ķīnas GP sacīkstes. Mums izdevās laba sacīkste – es tiku līdz pjedestālam un mēs sapratām, ka varam cīnīties ar “Ferrari”.”

Valtero Botass ir paziņojis, ka viņš neatteiktu “Mercedes” komandai, ja tā piedāvātu viņam pilota līgumu. Pērn soms, kurš savu F1 karjeru pagaidām ir aizvadījis “Williams” sastāvā tika saistīts ar “Ferrari” vienību. Arī šajā sezonā Botass var iejaukties cīņā par vietu “Mercedes”, kura vēl nav pagarinājusi līgumu ar Niko Rosbergu. Turklāt viens no Botasa menedžmenta pārstāvjiem joprojām ir Toto Volfs – “Mercedes” boss. Pats Botass, kurš guvis tikai 7 punktus, kamēr viņa komandas biedrs Felipe Masa izcīnījis 22, atzīst, ka nespētu atteikt “Mercedes” piedāvājumam:

“Manā skatījumā “Mercedes” joprojām ir ātrākie. Kurš gan varētu atteikties no piedāvājuma startēt ar “Mercedes” formulu? Taču man ir jāpierāda, ka esmu nopelnījis iespēju startam vadošā komandā un pirmajos posmos man tas nav izdevies. Taču es neesmu noraizējies, jo sezona ir gara un man būs daudz iespēju parādīt savas spējas.”

101 KOMENTĀRI

 1. Skan jau nereāli no Valteri puses protams, bet tas jau vecais labais darbiņš no pilotu puses – celt savas vai komandu akcijas ,tāpēc izklausās ,ka šim širmis aizbraucis….bet tā tur ir jārunā..tā ir daļa no lielās spēles – tēla spodrināšana…. bet mājiens ir pilnīgi vietā, jo Mercedesiem briedīs pilotu maiņa drīzumā…

 2. Fetelim jau sen vajadzēja saprast cik tomēr meistarīgs ir Kvjats.
  Kvjats 2015.g. sezonas kopvērtējumā pārspēja savu komandas biedru Rikjardo, kurš savukārt 2014.g. sezonā (238-167 punkti) pārspēja Fetelu gan kvalenēs (11-7), gan sacīkstēs (11-3) kā saka “vienos vārtos” pat neskatoties uz to, ka Fetels 2014.g. sezonas laikā izmantoja 4 Red Bull šasijas, jo centās visiem iestāstīt, ka iemesls kāpēc viņš tik bezcerīgi zaudē Rikjardam varētu būt bojātajā šasijā. :)))

  • Tu gribēji teikt,ka krievu nauda ir meistarīga 🙂 Palasi kaut ko ārpus f1.lv par Pirmo formulu…Tavs meistarīgais Kvjats drīz nebūs nevienam vajadzīgs bez naudas! Mūsu Haralds, ja neesi piemirsis ” drātēja” Petrovu…nauda tgd nosaka,kurš kur brauc 🙂
   Vettels protams,ka ir un būs čīkstulis….nesaprotu,kāpēc Ferrarī viņu vispār paņēma…varbūt tikai, tāpēc,ka ir vācietis…nu labi kā ir tā ir….es par to ,lai sarkanie ir pirmie un manis pēc tur var braukt arī Edgars Vutnans…

   • Fan – baidos, ka īsti nepārzini F1 iekšpolitiku…. Formula 1 piloti sadalās divās kategorijās. – a) tie ,kas maksā naudu …b) tie kas saņem algu
    …..nauda izšķir visu karjeras sākumā, kad tu vēl kulies pa mazākām formulu klasēm vai iekš F1 kulies pa mazākajām komandām (kā to darīja Maldonādo , tas pats Petrovs un kā visi pārējie piloti, kuru komandas uztur naudas politiku, jo to finansālais stāvoklis liek to darīt) ….maksas piloti kā likums atrodas vājākajās un finansiāli nestabilākajās komandās, kur parasti visi arī sāk savas karjeras…. ja tu no mazākajām komandām (kurās tev bija jāmaksā) izkulies līdz top komandām – tu kļūsti par ,,cīņas pilotu,, ,…… vai arī Tu gribi teikt, ka Hamiltons, Rosbergs, Fetels, Raikonens, Alonso,Batons u.t.t. maksā savām komandām par būšanu iekš F1??? …..veco zēn – ja tu esi izkūlies līdz tam līmenim, ka startē top komandā – vienīgais par ko tev ir jāuztraucas – ir tavas paša pilota spējas…. Kvjats ir izkūlies , un ir izkūlies pelnīti … – par maciņu viņam vairs nav jāuztraucas, tāpat kā par to neuztraucas ne Rikjardo , ne Hamiltons, Rosbergs, Fetels, Raikonens, Alonso,Batons u.t.t……

   • “Fan – baidos, ka īsti nepārzini F1 iekšpolitiku”
    tā pat kā
    “prātiņ nāc mājās”

    lieliskas ievadfrāzes diskusijai, vai ne? un tad panesās vienīgais un pareizais viedoklis- verdikts. reāli kaitinošs un glups indivīds.

   • Feik – nē, tas nav viens un tas pats , kas ,,prātiņ nāc mājās,, ….. tas ,ka cilvēks par kautko ir nezinošs vēl nebūt nenozīmē ,ka viņš ir stulbs….
    Fanu es vēl ne reizi nenosaucu nedz svešvārdos, nedz par stulbu (kā to citi parasti dara ar mani)

   • bet tu jau esi stulbs, tāpēc arī sauc tevi tā. tev liekas ka neviens neko nezin. tikai tu visu zini vairāk un labāk.

    ja zināšanas ir aplis, tad jo vairāk zini jo lielāks tas aplis. un jo tās lielāks, jo lielāks ir nezināmā perimetrs arīdzan.

   • Feik – nē, es citus neuzskatu par muļķiem un atšķirībā no Tevis nevienu par tādu nesaucu… ja man liktos ,ka neviens neko nesaprot un nezin – tad es visus par muļķiem uzskatītu, bet kā redzi, daudzu viedokļiem esmu piekritis ,un reizēm pat Taviem (reizēm)… kad piekrītu, piekrītu – kad ir kautko ko piebilst, piebilstu..tāka nevaig te klārēt ,ka es visus bez izņēmuma apbižoju un uzskatu par muļķiem…beidz čīkstēt kā jauna meita….

   • Fans81, man šaubu nav, kāpēc Fetelis brauc Ferrari, nevis Red Bull.
    Red Bull nevēlējās vairs maksāt milzīgas summas Fetelim par vizināšanos aiz Rikjardo, kurš saņēma grašus. Tas grautu arī Red Bull prestižu. Meistarīgāks pilots par Feteli būtu kļuvis par čempionu arī ar 2009.g. Red Bull formulu. Nemaz nerunājot par to, ka būtu pārliecinoši kļuvis par čempionu jau vairākus posmus pirms 2010.g. sezonas beigām, kad tikai Ferrari taktiskā kļūda “cenšoties bremzēt Alonso (246p.) galveno konkurentu Vēberu (238p.)” ļāva Fetelim (231 p.) kā aklai vistai atrast graudu (čempiona titulu).
    Dietrich Mateschitz on Sebastian Vettel – You don’t need a four-time world champion who at best can be best of the rest!

   • Kvjats noteikti nav no tiem, kas F1 ir dēļ naudas. Viņš talantu ir parādījis gan pirms F1, gan Toro Rosso komandā. un arī šobrīd turpina rādīt apmierinošu sniegumu.

   • atļaušos kategoriski nepiekrist – ‘bez naudas’ Kvjats nemūžam nebūtu paņemts Toro Rosso, tas ir kā āmen baznīcā.
    Var protams neticēt man, bet ir štabeļiem piemēru, un katru gadu ‘zemākās formulu sērijas’ pieražo vēl strēķīti čempionu, kuri tālāk nevienam nav vajadzīgi (jo ir bez naudīgiem sponsoriem).

   • to es arii atceros ,ka Toro Rosso sho panjeema,jo vareeja piedaavaat pikji! Bet to ka jau var teikt var neteikt….Briinos,ka Beļakovs tādu stulbību varēja pateikt…ja to vēl Putniņš pateiks,tad es atvados no šī saita! 🙂

   • Austin , mīļo cilvēk – pirmkārt – Toro Rosso ir Red Bull paspērnē ..šī komanda ir bāzēta uz to, lai ,,notestētu,, Red Bull ,,biedrības,, jaunos talantus… Toro Rosso tomēr atšķiras gan no Force India, gan Sauber, gan bijušajiem Lotus, gan citām mazekonomiski nodrošinātajām komandām…. te notika tas pats ar Hamiltonu, kurš atradās Mclaren paspārnē – viņam 2007 gadā pilnīgi tāpat nevienam nekas nebija jāmaksā…. ar Toro Rosso ir pilnīgi tas pats…tev vispirms ir jātiek līdz tam Toro Rosso, un jāparāda sevi visai Red Bull biedrībai, ka esi gatavs tādai pārbaudei…te nav tāpat kā ar maksas pilotiem…. Kvjats , tāpat kā savulaik Hamis bija top komandas ,,rezervists,, , kurš bija pelnījis tur būt, atšķirībā no tiem, kuri ir maksas piloti ,kuriem līdz tam nekas nevienam nebija jāpierāda un vēlāk trasē taisa vien mēslus…. ja kāds apšauba E.Beļakova zināšanas, tad nu man jāsmejas, jo bez zināšanām viņš, tāpat kā Aldis Putniņš nebūtu tur ,kur ir un nestrādātu tur, kur strādā…….

   • ..starpcitu Kvjatam ir maz sakara ar Krieviju.. dzīvo viņš ārpus krievijas , viņa ,,pilota aizmuguri,, veido cittautu cilvēciņi , kā arī viņam maz sakara ar to pašu Putinu un krievijas investoriem….. Petrovam bija tiešs sakars ar Krieviju….

   • ..Fan … – nu tas jau ir cits temats, cik ilgi viņš nobrauks…tas atkarīgs no viņa paša…. visas pazīmes liecina, ka varētu būt cienīgs pilots – prot strādāt komandā uz formulas attīstību (to ne visi prot) , zina, kur riskēt (atšķirībā no dažām princesītēm) , braukšanas stils ,,ar raksturiņu (viņa stils man atgādina Šūmahera stilu) …..līdzīgs ir arī Makss Verstapens…..tāka Kvjats kā pilots – daudzsološs…pagājušā sezonā darbs tika izdarīts labs pat komandas biedra fonā…tālākais atkarīgs no paša…..

   • p.s. iespējams, ka Kvjatam būs cauri Red Bullos ,kad viņa vietu ,,centīsies ieņemt,, Verstapens..taču kā ar pilotu nebūs cauri – ,,apgrozībā,, viņš noteikti paliks ,,,

  • p.s. piloti ,kuri atrodas kādā no top komandu ,,biedrībām,, ir stabils pamats , lai uzsāktu karjeru F1 komandā VIENĀ GADĪJUMĀ – ja pilotu uz pilota vietu izvirza konkrētā komanda ,zem kuras viņš atrodas…. otrkārt – pilotam IR JĀMAKSĀ un jākļūst par maksas pilotu tajā gadījumā, ja viņš izlemj iet savu ceļu..piemēram , ja kāds Ferrari akadēmijas pārstāvis gaida rindā uz vietu, bet Ferrari akadēmija viņu neizvirza (visbiežāk talanta trūkuma dēļ) – tad šis pilots, lai tomēr spētu iekļūt kādā F1 komandām menedžē pats sevi un izvēlas iet savu ceļu…un tad jau šīs aizmugures pilotam vairs nav un ir jākļūst par maksas pilotu….. tam ir daudz piemēru – Nasrs, Ēriksons, tas pats Maldonādo…ja talanta dēļ tevi rindā nepaņem , tad atliek vien maksāt….

 3. tas Edgars ir smieklīgs 😀 Nu ja ka nepaarzinu…Galvenais,ka Tu paarzini…ja kaut ko gribeeshu uzzinaat noteikti Tev pajautaashu 😀
  p.s f1.lv nav apsvērusi tādu lietu kā Vutnānu darbā iekārtot pie sevis….viņš pat F1 politiku pārzin….īsta biznesu lēdija!

   • es zinu…Tu tak pats teici,ka pat par pilotu kakām vari daudz ko pastāstīt…Tu esi iekšā F1 ar visu sirdi un vari padomus dot pat pašam Bērnijam! Nesaprotu…ko tik talantīgs cilvēks tupi sež te un komentē katru komentāru….būtu sen jau darbojies savā lauciņā un naudu pelnījis!

   • ……uuuuuufffff- vot Bērnijam gan es pateiktu pāris mīļus vārdus..tas gan… TUR TE es neesmu un nekad nespētu būt, jo tas ir pret maniem principiem – iesaistīties politikā ,lai čakarētu citus ,savtīgos nolūkos…tur nav vietas godīgiem un ar sirdsapziņu apveltītiem cilvēkiem..spēlēt netīras spēles nav manā dabā…vot to gan es neprotu un nekad nepratīšu nekad…..

 4. pašķīda pāris komentāri 🙂 Te jau sāk palikt kā Ziemeļkorejā…Vai nu dzēs visus ārā vai arī nepiedāvā tādu opciju kā komentēšana!
  Motorsports ir trakāks par politiku…te ir karstasinīgāki čaļi….būs fight par katru trajektoriju arī komentāru sadaļā…

  • Lai komentētu un diskutētu par F1 tomēr ir kaut kas par šo sportu arī jāzina.
   Bet Āris šodien apgalvo: “gudrs cilvēks teiks ka es zinu to ka es neko nezinu.”
   Fans81, nu tu pats saprati, kas esi ja seko šādai Āra loģikai. 🙂
   Bet ja nopietni, tad Mercedes ir līgums ar Hamiltonu uz šo un vēl 2 sezonām, bet Rosbergam līgums beigsies šīs sezonas beigās. Toto kungs nevēlas nekādus asus pilotu savstarpējus strīdus savā komandā, tā kā būs interesanti pavērot kā uzvedīsies Hamiltons sezonas otrajā pusē. Bet tikmēr ne tikai Botass publiski piedāvās savus pakaplojumus Mercedes komandai. Tā būs šīs sezonas viena no galvenām intrigām, kāds būs Mercedes pilotu sastāvs 2017.g.

   • Komentēt bez zināšanām nevar? 🙂 piemēram noskatos sacīksti un padalos ar saviem iespaidiem kā Hamis apmeta kūleni?! Varu derēt,ka EV bļaus,ka tas nebija kūlenis,bet gan salto 😀 Un sāksies dzirnavas!
    Par MB sastāvu domāju,ka vadībai prieks,ka var dabūt abus titulus…Hamis vairāk atgādina Vettelu…ja šim šosezon neies,tad viņš pats meklēs citu komandu…RB Kvjata vietā vai Rikjardo…ja šis aizies Kimī vietā 🙂 tā kaut kā izskatās pēc manām domām 🙂

   • …Fan , komentēt bez zināšanām var, tikai ir jājūt tā robeža , kad komentārs atspoguļo tavu redzējumu no tavām paša domām un kad komentārs skan kā nepatiesas informācijas izplatīšana…te ir liela atšķirība… nu piemēram Tavs pirmais komentārs:

    ,,Tu gribēji teikt,ka krievu nauda ir meistarīga 🙂 Palasi kaut ko ārpus f1.lv par Pirmo formulu…Tavs meistarīgais Kvjats drīz nebūs nevienam vajadzīgs bez naudas! ,,

    ..tā kā Kvjats nav tas kurš maksā komandai, tad to nezinot ,šāds Tavs sakāmais kļūst par nepatiesas informācijas izplatīšanu….
    …tēlaini sakot – nezinot, kāds klimats un cik grādu ir Antarktikā , nevajag teikt ,ka tur spīd saule un temperatūra iesilst
    līdz +30 grādiem…. piedod Fan , nu bet tā nu sanāk…

   • Fan – tur Tev piekrītu ,ar Hami sāk notikt līdzīgi kā ar Fettelu Red Bullos .. tā šķiet ir ,,čempionu slimība,, , sindroms kautkāds…..ja pilots nenotur savas ambīcijas tuvu pie zemes, tad viņš pamazām sāk pārdegt…

   • Redzi, ja tu noskaties sacīksti, tev jau …pēc definīcijas… vērojot sacīksti uzkrājas vismaz minimālas zināšanas par F1, tā kā uz tevi neattieksies Āra teiktais, ka tu neko nezini tātad esi gudrs. 🙂
    Esi mierīgs, fans81, un droši komentē.

   • …tas gan , Fans vismaz apzinātas aplamības nerunā un neko nesacer….bet daži te dēļ brēkas vien apgrozās….

 5. Pieverot acis uz kārtējo iespaidīgo savstarpējo apvainojumu spamu, atļaušos izteikt apsvērumu par uzsākto tēmu ‘algotie piloti un maksas piloti’. Proti – pastāv vēl stāvoklis pa vidu, kad tu par braukšanu it kā vairs nemaksā, taču neko īpašu arī nepelni. Kvjats ir tipiskākais piemērs – pēc netā atrodamās informācijas viņa alga iekš Red Bull ir nieka 750 tūkstoši. Varētu pat teikt, ka viņš brauc par brīvu un tās 750 štukas ir kabatas nauda, lai čalis nemirtu badā. Stāvoklis, protams, nestabils – ja paveiksies (izdosies sevi parādīt), tad var ielēkt pie biezā gala un parakstīt nopietnu līgumu. Ja nē – izlidos no komandas kā korķis. Un tad jau būs atkal jāņem sponsori un jāpērk vieta autsaideru komandā.

  • Pro , par to jau runa arī gāja – vai Kvjats pats maksā vai maksāja, vai arī pelna….lai arī tie būtu tie pāris tūkstoši – bet tomēr PELNA………. (kautgan nezinu ,kādiem interneta avotiem Tu uzticies, bet tas lai paliek tavā ziņā ,protams) ….par nestabiliem viņa rādītājus es gan nenosauktu – gluži otrādi..nu bet tas tā…. a tālāk jau kā i visiem pilotiem – viss atkarīgs no paša…pagaidām viss izskatās pozitīvi…

   • a kur ta’? Google jau serverus sāk izvietot Fidži, Tongā un Lieldienu salā tevis dēļ! Nav vairs vietas! Jeb ko komentē, Tu te visu piespamo ar savu ”viszinošo un neapstrīdamo ” viedokli par visām tēmām, niansēm un detaļām. Takš varētu pievērties un citiem arī atļaut izteikties bez tā i told you so uzbrauciena. Var padomāt ka mēs te pārējie kas seko F1 no 10g vecuma līdz pat šaidienai, kad mums ap 50 esam galīgie lohi un neko neesam sapratuši 40 gadu laikā, a tu te viens baigi visu izkodis un baigais džigits te visiem skaidrot kas un kā. Katram savs skatījums, bet nevaig jau tāpēc bļaut vienā laidā un piesārņot jau tā piedrazoto internetu ar visiem tiem domu graudiem par zīmuļu spicēšanu un tamlīdzīgām ezotēriskām muļķībām/gudrībām. MĒS PĀRĒJIE ARĪ KAUT KO ZINĀM PAR F1 right

   • Šim te piekrītu par 100%. Vēl no sevis piebildīšu, ka korekti un pat lai būtu ne pārāk korekti komentāri un grafomanīja, kas robežojas ar apsēstību nav gluži viens un tas pats.

   • ..nu tas jau Agri atkal ir vienkārši uz emocijām balstīts viedoklis par mani personīgi….protams, ka katram ir savs viedoklis – un vaitad es liedzu kādam to izteikt???
    …lieta tāda, ka viedoklis ,kurš balstīts uz zināšanām, nevis ,,es domāju ,ka tā ir,, – vienmēr ir un būs ar stingru pamatu… – jeb ja cilvēks savu viedokli nespēj pamatot vai nepieciešamības gadījumā aizstāvēt – tad ir pamats domāt, ka šī cilvēka viedoklis tomēr neataino īstenību… nu tāpat kā ar šo tematu par Kvjatu , kad cilvēks minēja Krievijas naudu un to, ka bez naudas viņš tagad nebraukātos tur ,kur braukā…. redzi – tā vis nav patiesībā (to pat E.Graudiņš apliecināja, kurš tomēr šo to zin par f1) ….tātad Agri – kas sanāk??? – sanāk tā, ka cilvēks pats nav pārliecināts par savu viedokli ,tādā veidā izplatot nepatiesu informāciju, kas bieži vien vēlāk pāriet jaunās baumās, jo cilvēki, kas lasa arī visu uztver pa savam…. neuztraucies, kad viedoklim ir pamats – es to redzu momentā..un šādiem komentāriem es piekrītu….savukārt ja cilvēks nevis pamato savu viedokli, bet gan sāk psihot tāpēc, ka viņam nav vairs ko teikt – tas nozīmē ,ka šī cilvēka viedoklis ir apšaubāms…. (atkārtoju – nevis cilvēks stulbs, bet gan tikai viedoklis apšaubāms) ….. otrkārt es ne reizi neesmu atkāpies no tēmas , atšķirībā no daudziem citiem, tāpēc nevajag teikt ,ka es esmu tas ,kas kautko piesārņo…..ja cilvēki nespēj atbildēt un sāk psihot – tā vairs nav mana vaina…..jo katram spēcīgam redzējumam vienmēr ir arī spēcīgi argumenti…ne tā??? ……
    paņem par piemēru Anda citējumus par Āri ,Verminu ,Austinu u.u.t , ko viņi reiz ir teikuši par f1… es pat saliekot visu savu fantāziju kopā tādus komiksus nespētu sacerēt, tāpēc sorry vecīt – es ļoti šaubos, ka DAŽI ,es atkārtoju DAŽI (ne visi) cilvēki kautko daudz zin par f1..piedod – bet ļoti šaubos….. ja cilvēks zin – tad viņam nesagādā grūtības arī argumentēt savas zināšanas….

   • Zelta vārdi, Edgar!
    (ja cilvēks nevis pamato savu viedokli, bet gan sāk psihot tāpēc, ka viņam nav vairs ko teikt – tas nozīmē ,ka šī cilvēka viedoklis ir apšaubāms….)
    P.s. Jāatceras, ka ir cilvēki, kuru viedokļos ir vērts ieklausīties, bet ir tādi, par kuru psihošanu var tikai pasmaidīt, vai izteikt viņiem līdzjūtību. Man nav nekādu grūtību atšķirt kas ir kas. 🙂

   • Ja Jūs Vutnāna kungs kaut ko zinātu par F1 vēsturi Latvijā saistībā ar komunikāciju par šo tēmu dažādos vēsturiskos portālos, tad Jūs zinātu ari to, kas ir Jūsu autoritāte Andis un ko vērti ir viņa izteikumi par jebko, tai skaitā arī par to ko ir teikuši citi. 😀 Neuzskatu par vajadzību pat atbildēt uz to sviestu.
    Redziet Vutnāna kungs , ja Jums viss būtu kārtība ar to vietu, kas ir atbildīga par domāšanu tad Jums vajadzētu padomāt kaut vai par to , ka arguments – Jums ir nepareizs subjektīvs viedoklis par mani, der tikmēr , kamēr to viedokli saka kāds atsevišķs cilvēks, vai tas būtu es vai kāds cits. Bet brīdī kad Jums to saka jau ļoti daudzi, praktiski lielākā dala, tad jau ir jāsāk domāt vai problēma tomēr nav Jūsos.
    Apzinos, ka velti šo te rakstu, jo priekš Jums Visi pārējie ir trakie, bet Jūs vienīgais normālais :D. Vienīgais ko varu ieteikt ielieniet būrī un pasludiniet to par vietu, kur uzturas normālie , ka visi pārējie, kas ir ārpus tā būra ir trakie :). Ja paliek garlaicīgi uzaiciniet Andi – piemērota kompānija 😀

   • Vermin, visas tavas muļķības jau sen ir apspriestas (gan tas ka tu domā, ka Pacific GP notika Āfrikā, gan tas ka tu domā, ka J. Rints piedalījās 1994.g. Sanmarīno GP utml.), tāpēc tavi centieni tagad nozākāt mani un Edgaru manī izraisa smaidu. Tev labāk patīk kopā ar Āri apsaukāt un ņirgāties par citiem cilvēkiem un tas ir nožēlojami.

   • Nu nepielec džekam. Vutnān izlasi Hašeka grāmatu par brašo kareivi Jozefu Šveiku. Tu darbojies tieši tādā stilā. Šveikam bija viedoklis par visu un visiem, viņam vienmēr bija, kas sakāms un jebkuru jautājumu vinš veikli pārvērta par farsu. Ar šo te būs 55 komentāri, no kuriem 23 ir tavējie.

 6. Tāli , labs piemērs par to Šveiku…šo stāstu es zinu…..tikai palaidi garām vienu niansi – Šveiks bija provocētājs ,kuram galvenais bija vispār kautko pateikt , nešķirojot patiesību un melus…. nianse ir tāda, ka ja man būtu viņa stils, tad es šajā portālā piekasītos pilnīgi pie katra komentētāja un to vien darītu , kā SKAĻI saukātu visus par dumjiem…tad nebūtu neviena komentāra un neviena cilvēkam ,kuram es kautkurā brīdī piekristu……tad man būtu pilnīgi vienalga, kurš ko un kā saka – pret visiem es attiektos vienādi….bet kā redzi, tā vis nav…. mans stils nav kasīšanās – bet gan patiesības noskaidrošana vietās, kur ,,pēc tā prasās,, ….. komentārs-pretjautājums-oponenta domu pamatojums….tikai tā pamatojuma vietā vienmēr sākas psihošana…. tāpēc baidos, ka būsi salīdzinājis divus krasi atšķirīgus stilus….. ja es būtu pliks provocētājs – nebūtu izņēmumu un tādu komentāru ,kuriem es piekristu ,tici man…

 7. …esmu lasījis…taču šo stāstu būsi nepareizi sapratis, ja to attiecināji uz mani…
  ..iespējams, ka Tu tūlīt ņemsi rokā siksnu un rausi man pa pēcpusi, bet es nekad neesmu piekritis tam , ka ,,gudrība nāk ar vecumu,, …tas ir mīts….cilvēks ir tik zinošs , cik liela ir bijusi viņa pieredze.. – un ne vairāk ,ne mazāk….es cienu vecākus cilvēkus…. bet cilvēki ir dažādi….. ,,skola,, nāk ar konkrtētu pieredzi ,nevis ar vecumu… dažs labs 20 gadīgais var sasniegt un apzināt tik daudz , cik cits cilvēks nespēj mūža laikā…. es klausos vecākos cilvēkos, bet ne visos…muļķīgi būtu klausīties visos…. cienīt gan cienu visus…. vecums nekādi nav garants nedz izpratnei, nedz prātam….tam nekad neesmu piekritis…. katrs cilvēks ir tik ,,liels,, , cik pats viņš cenšas būt un cik laika ieliek sevis pilnveidošanā…

 8. Ar šo pazemīgi lūdzu F1.lv redakciju kaut ko darīt spama komentāru sakarā. Nedarot neko, pastāv paliels risks pazaudēt vēl palikušos interesentus par tēmu.

  Darīšanas iedomājamie varianti:
  a) ieviest opciju pēc izvēles slēpt (ignorēt) izvēlētu autoru komentārus
  b) ieviest teksta garuma ierobežojumu
  b.1) ieviest komentāru skaita ierobežojumu laika vienībā
  c) sākt aktīvi moderēt un atklāti aizrādīt par offtopu komentāros.

  Neko nedarot, te paliks 2 fiziski komentētāji. Lai ar cik virtuāliem lietotāju kontiem viņi neoperētu, aktivitāte forumā būs vien kā no 2 cilvēkiem. ienākumi no Google ads attiecīgi saruks.

  Ja Jums tas ir pieņemami – Jūsu izvēle.

 9. Vermin , nu redzi , kā jau Tu saki, ka nemaz nevēlies atbildēt uz to sviestu, par ko atgādināja Andis (tātad tas nozīmē, ka Tu nevēlies atbildēt par saviem vārdiem ,kas ir bijuši Tavi un neviena cita..jeb vēl vieglāk būtu, ja tu vispār visu noliegtu sakot, ka neko nekad neesi teicis) …runājot par maniem pamatojumiem u.t.t. , tad pasaki paldies, ka es vispār atbildu uz tiem komentāriem ,kuri saistīti ar manas personības analizēšanu…es tāpat kā Tu varētu laisties lapās un teikt , ka nevēlos atbildēt uz tādu sviestu…bet nu , man nav grūti, jo tas mani neapgrūtina…..

  ,,Apzinos, ka velti šo te rakstu, jo priekš Jums Visi pārējie ir trakie, bet Jūs vienīgais normālais :D. ,,

  nu redzi – atkal jau vārdiņš ,,visus,, …jau kādu simto reizi atgādinu, ka ne visus, bet dažus..ja es pie kāda ,,piekasos,, tad tam ir iemesls….jau izskaidroju , kāds..

  ..nesatraucies, es zinu,kāpēc mani daudzi tā ir ,,iemīļojuši,, ….kuram gan patīk, ja viņu palabo vai zina šo to vairāk….jūsu psihošana ir diezgan pat loģiska….bet nu – atkal jau jāsaka – nav mana vaina, kad kāds raksta nevis to, ko zina, bet gan to , kas viņam liekās….un te nu ir milzīga atšķirība…tāpēc nākas man ,,piekasīties,, patīk jums tas vai nē….

  • Vermin ..runājot par Andi un to ,ka es nezinot, cik viņš gudrs vai stulbs – lūdzu dod man kādu piemēru no Anda teiktā vai izdarītā ,lai es sāktu par viņu domāt tāpat kā Tu..lūdzu – gaidu kādu apskaidrības materiālu…… savukārt apskaidrības materiālu par dažiem labiem gan pagātnē, gan tagadnē ir gana daudz , un vēl pie tam patiesi.. (savādāk te daži labi neiežmiegtu asti kājstarpē un nelaistos lapās neērtās situācijās) …….
   nu tad ko – apskaidro mani – Anda sazombēto upuri 😀 ….

   • Šeit ir ne laiks, ne arī vieta izklāstīt šī subjekta vēsturi. Diemžēl neviena no vietnēm neuztur tik vecus arhīvus. lai Tu varētu ar to iepazīties. Iespējams, ka Aldis kaut kur glabā, bet vai viņš ir gatavs dalīties nezinu. Vispārēju priekšstatu Tu protams vari gūt pašķirstot Delfi autosporta arhīvus. Ja reģistrēto lietotāju daļā redzi nickname kas ir garāks par 5 vārdiem tad vari būt drošs ka tas ir viņš 🙂 Pavisam īsi – tas ir garīgi slims cilvēks, kura diagnozi vislabāk ir nosaukt par šizošūmaherofrēniju, ietverot gan uzmācīgo ideju, gan personības dalīšanos :D. Un tā ir visa viņa dzīves jēga 😛 Šejienes lietotāji veterāni zina par ko es runāju

   • ….tā jau domāju ,ka neko nespēsi atbildēt Vermin…savukārt uzziņas par Tavu vai citu zināšānām man pat nav vajadzīga vēsture – to var lasīt te un tagad – Live ēterā… nez gan ,kā Tev šeit ir gan laiks, gan vieta spriedelēt par kādu personiski.. tādām muļķībām Tev un daudziem citiem ir laiks ..nez kā Vermin??
    par personības dalīšanos ,ja Tu met akmeni kāda lauciņā, tad neaizmirsti akmeni iemest arī sava drauga Āra lauciņā ,kurš šajā ziņā nav ne labāks..vismaz te Tu varētu tā objektīvi novērtēt situāciju….

   • …p.s. ja vietne nesatur arhīvus, tad vismaz savas atmiņas arhīvus varēji pakustināt….kad sakarā ar te dažiem kāds pakustināja – iestājās klusums un miers uz kādu brīdi… – šie daži ,par kuriem gāja runa – pēkšņi nolīda alā un vairs ne vārda nebilda (jeb izlikās ka viņu te vispār nav un neko ne redz ,ne dzird..kā saka – nesteidzās pat savu godu aizstāvēt, jo nebija jau jēgas)…vai ne koa?? 😀 …tāpēc vien tiem ,,arhīviem,, bija pamats ticēt…

   • šizošūmaherofrēniju ??? kas tā vēl par diegnozi Vermin??? 😀 …..tas tāpēc ,ka Tev iespējams nav paticis Šūmahers, bet kādam varbūt patīk?? 😀

   • Star citu vai zini kāpēc viņa niks tagad ir Andis? 😛 Tāds bija vārds vienam no vēstulē pieminētajiem – Vintam 😀

   • Labi te viens piemērs, kā Tavs elks mēdza kārtot lietas, ja kas traucēja viņa uzmācīgajai idejai. 😀 Tas ir fragments no viņa vēstules puisim invalīdam ( Talsu gadījumā cietušajam) , kas savulaik uzturēja vienu f1 lapu (f1gp.lv). 2007 gads. Ceru ka pārliecina 🙂
    Quoting uldis slakters :
    Ne nu domas Tev protams ir labas. Ari zinama taisniba Tev ir, bet saproti mani ari, ka agrak un lidz šim Tu biji vismaz 50% atbildigs par f1gp.lv un Tev vareja škist ka es visu asumu izgazu uz Tevi, bet ta gluži nav un luk Tev piemers iz dzives ar zinamam lidzibam, un varbut Tev ari kaut kas aizkersies aiz auss. Vobšim mes ar pacaniem aizgajam uz realu baru patuset nu un
    ka tur bija ka ne, bet vienam no musejiem kurš bija sakarigs kekss viens ši kluba darbinieks iedeva biete un tulit notinas kaut kur tur virtuve vai pagraba nu nav ari svarigi kur. Nu un protams mes nolemam ka vajadzetu noskaidrot kas un ka. Es aizgaju par bara ipašnieka un teicu =Paklau vecit pasauc to darbinieku mums
    vajadzes ar vinu aprunaties.= Un ko Tu doma ipašnieks ne un ne negrib to purnu lauka saukt. Es vinam (ipašniekam) saku =Klau man pret Tevi nekas nav, bet ja tu nepasauksi to comu tu busi lidzatbildigs un pec tam nebriies par sekam.= Ilgi šamais knosijas lidz beidzot izdevas mums sadabut to mudaku roka un
    “ieskaidrot” ka ta pret viesiem neizturas. Un zini pec tam viss bija OK. Ne ipašniekam mes taisijam kadas problemas, ne ari taja bara vel kadreiz kaut kadas huijnas ir sanakušas. Mudaks sanema savu un visi bija apmierinati.Tapat ir ar Tevi, Gint, ja Tu aizstavi tos kas mani cenšas piespiest pie zemes ar neatlautiem panemieniem tad nevajag uz mani turet sliktu pratu, ja es Tev (ka cilvekam kurš šo parkapeju ir iecelis amata) pieprasu vinu atstadinat. Ka es teicu – ja Tu rikosies ta ka pienakas istam vecim, kurš spej atzit savejo padoto kludas tad Tev nebus ar mani problemas. Un tapec man
    ir visas tiesibas pieprasit “tikties ar mudzi” kas šaja
    gadijuma nozime, ka ja es nevaru sanemt vina koordinatas/datus, tad vinu vismaz bija obligati jaastadina no moderatora amata. Un tas ari viss.
    Es nevienam pagaidam nedraudu, es tikai aizstavu sevi un citus iespejamos mudža cucibu upurus.
    Un vel, es tacu neapvainojos uz kuru katru kurš pasaka kaut ko sliktu (piem. Chevy tagad var kaut noladet Alonso, bet es vinam auguma nebraukšu), bet ir daži keksi (Vints, Psc un pec pedejiem izlecieniem ari mudzis), kurus Tev nevajadzetu patreiz atbalstit jo
    vini ir mani nokaitinajuši un atbalstot vinus Tu manas acis zaude ieguto cienu. Veiksmi studijas un nekepikis par mudzi,vinš nav ta verts! Koroce es nemšu vera Tavas domas, bet nem vera ari manejas un tad ari turpmak es par Tevi varešu teikt, ka tas ir viens no retajiem sakarigajiem ferrari faniem.
    Cau!
    Zixx

   • pag, pag Vermin – te iet konkrēta runa par un ap F1 ,un zināšanām par F1…..man galīgi nemaz neinteresē, kā viņš vai kāds cits kārto savas personiskās attiecības ar kādu…. tādā gadījumā ko tad piemēram man teikt par tiem, kas sola pie manis braukt ciemos, izdauzīt purnu u.t.t.?? vai par tiem, kas man uzstāda dažadas orānvutāna diagnozes?? sorry vecais – personiskās attiecības lai paliek katra paša ziņā…tagad mēs runājam konkrēti par zināšanām par F1 un to, ko kādreiz esam vai neesam sprieduši par F1…… man neinteresē ,ko un kā Andis kārto attiecībās ar citiem cilvēkiem… iet runa par F1 zināšanām un spriedumiem…. Tev taču arī es neprasu, kā tu kārto attiecības ar kaimiņu Janku vai Pēteri.. – tas nav manās interesēs….
    vēl viena nianse.. – no Anda es pagaidām neesmu dzirdējis nevienu frāzi ,kurā viņš saukātu kādu par kretīnu vai stulbeni tādā mērā ,kā to dara citi šeit esošie pārstāvji….ja Tu salīdzini to, kurš te cik ir slims, tad tie, kas te bārstās ar visādiem komplimentiem pa tiešo ,kāda personībai uzliekot zīmogu – šie cilvēki man liekas daudz slimāki par Andi, kurš vismaz tik tālu neaiziet…… (ja jau tu salīdzini to ar slimībām) ….tad kurš te nolaižas zemāk, jājautā??? ..šeit mēs nešķirojam, kurš ir stulbāks vai gudrāks…šeit iet runa , kāda ir kura izpratne par F1…. Vermin , nevērtē citus pēc skalas, kurā pats neesi ne labāks…..

   • …p.s. un runājot par sevi Vermin – atver jebkuru rakstu un izlasi vēlreiz…ja es pie kautkā vēršos ar pretjautājumiem (pie Āra , Tevis ,Austina vai kāda cita) – es to daru par un ar tēmu….. kurš ir slims vai vesels – mani galīgi neinteresē…. – tas ,ka vēlāk komentāri aiziet ārpus tēmas, – tās jau ir vien manas atbildes uz jautājumiem, kas ir aizgājuši par manu personību…. tici man Vermin – es nepiekasos pie kāda speciāli… ja Andis nokomentētu kādu rakstu un man rastos kāds jautājums – es viņam noteikti uzdotu kādu pretjautājumu par konkrēto tēmu , tici man…. bet man šķiet ,ka viņš tomēr nesāktu psihot, bet gan censtos mierīgā gaisotnē pamatot savu redzējumu….. vēl man patīk šajā ziņā Tālis Jēkabsons.. – mūsu viedokļi reizēm krasi atšķiras, bet neskatoties uz to ,saruna neaiziet ārpus robežām ..viņš domā savādāk ,nekā es vairumā gadījumu, bet lūk attieksme viņam ir daudz savādāka ,nekā daudziem citiem, kuri uzreiz mēģina mētāties ar akmeņiem un diagnozēm…redzi , viss ir atkarīgs no cilvēkiem pašiem..un padomā , kāpēc kas notiek tā ,kā notiek??

   • Viss Vutnāna kungs, visām pacietībām ir savs mērs 😀 Un ticiet man , ka man ir labākas nodarbošanās par to, lai mēģinātu pārliecināt kādu, kas vai nu ir, vai arī mēģina izlikties par muļķi. 😀 Līdz ar to es oficiāli arī Jūs atzīstu par kretīnu ar kuru komunicēt nav vērts nekad un nekādos apstākļos. Dzīvojiet savā pārliecībā par sevi kā F1 ekspertu savā nodabā, kaut gan patiesībā esiet tikai kaut ko dzirdējis par F1 :D. Es pret Jums turpmāk attiekšos, pēc principa kā attiecas pret sūdu, jo mazāk to kustina jo mazāk tas smird. Veiksmi Jums turpināt, bet Jūs priekš manis pārstājiet eksistēt, ar visām savām f1 gudrībām 🙂

  • Un ja jau tik ļoti gribu varu pateikt arī dažs vārdus par to tās saucamo sviestu jeb briesmīgajiem grēkiiem 🙂
   1) ka Pacific GP notika Āfrikā. Bija kaut kad tāds gadījums, kad kādā komentārā tika pieminēta sacīkste Aidā (1994). Man tas ātrumā radīja nepareizas asociācijas , jo Pacific GP 2004 aizstāja South Atrica GP (Kyalami) 2003 un es ātrumā pajautāju vai tad Aida nav Āfrikā. Kādas šausmas – ģeogrāfiska fakta sajaukšana. Savu kļūdu tūlīt atzinu bet tas netraucē to cilāt visu atlikušo dzīvi.
   2) J. Rints piedalījās 1994.g. Sanmarīno GP. Tāda pati ātrā atmiņas kļūda kāda sarunā, kurā tika Runāt par šajā GP bojā gājušo ātrumā kļūdījos un nosaucu Rinta vārdu Racenbergera vietā. Abi divi ir bojā gājušie abu divu uzvārdi sākas ar R. Elementāra ātrās atmiņas kļūda,kuru tagad var atlikušo dzīvi kladzināt 🙂 Un cik labi , ka neviens cits nekad nepārsakās 🙂
   3) kas attiecas uz to ka pēc manām domām 80-gados formulu stabilitātei bija lielāka nozīme kā ātrumam, tad es joprojām pieturos pie šim domām. Un varu pamatot kāpēc es tā domāju 80-tajos formulas taisīja pēc principa , ka tām ir ātri jāaizbrauc līdz finišam un tūlīt jāizjūk. praksē ļot bieži tas notka daudz ātrāk. Tā pieminētajā 1986 gadā formulas nebeidza sacīksti tehnisku iemeslu dēl 43,5 % gadījumu. Salīdzinājumam 2011 gadā ( kas varēja būt bāzes gads kad 2012 par to bija saruna). tas bija tikai 10,5 % gadījumu, tātad 4xmazāk. Un, protams, tas ir tikai no sērijas , kas būtu bijis , ja būtu bijis, bet bez tehniskajām izstāšanām. es domāju par čempionu 1986-tajā būtu kļuvis vai nu Pikē vai arī Senna, nevis Prosts. Un arī Mansels būtu bijis aiz viņiem. Jūs variet domāt citādāk bet arī mans viedoklis nav ne ar ko sliktāks. Šmeka spriedelējumi, kādus tas pieveda par punktiem ir tikai fantāzijas. Bet tehnisko ķibeļu daudzums tad un tagad, jau ir objektīvi dati.

   • oho Vermin….un atlika te pāris reizes man pārrakstīties, ka tu man nolasīji jau veselu morāli..pat par to ,ka es vainīgs pie tā ,ka komentāri liekas ne tur kur vajag 😀
    ..ja godīgi Vermin – man nešķiet, ka šajos faktos tu tā vienkārši kļūdījies,,,kļūdīties var vārdā vai maksimums zilbē.. – bet kļūdīties domā , kas sastāv no vesela teikuma vai teikumiem – sorry – tur nu vajag pacensties dikti, lai tā kļūdītos….nu nez Vermin..vai tik Tu vienkārši nemēģini visām varītēm meklēt aizbildinājumu…bet nu ok, pieņemsim, ka arī superkļūdas cilvēki pielaiž…. ja Āris piemēram pavēstītu, ka viņš dažu pēdējo rakstu viedokļos tik tā bij mazliet nokļūdījies – es skaļi ,skaļi smietos Vermin…. redzējumā diezvai ir tik vienkārši nokļūdīties,,,

   • Verminam šoreiz tiešām atmiņa pievīla, jo Pacific GP notika 1994.g., nevis 2004.gadā, bet South Africa GP notika līdz 1993.g., nevis līdz 2003.g. Tas gan ar Verminu notiek regulāri. 🙂
    Taču manā arhīvā bez jau manis pieminētajiem Vermina putrojumiem ir vēl ļoti daudz pierādījumu par elementāru faktu nezināšanu no Vermina puses. 🙂

 10. Vermin- ,,Jums ir nepareizs subjektīvs viedoklis par mani,, ….ievieto linku ,kurā rakstā es kautko tādu esmu teicis??? es esmu teicis ,,tas ir tikai tavs subjektīvais viedoklis par manu personību,, , nevis, ka ir NEPAREIZS viedoklis par manu personību…. ja tu citē, tad lūdzu citē precīzi , nevis pārveido pa savam…. šie divi izteikumi nes divas dažādas domas, ja nepamanīji….

  • moderno technoloģiju laikmetā (gk. t.s.uz ‘IP straumēšanas’ balstītajā ‘televīzijā’) ko kuŗš kad skatās var nomērīt itin precīzi 😉

   tāds mērījums, protama lieta, nebūs abzolūti precīzi attiecināms uz kopējo globālo auditoriju, aber ektrapolācijas izdarīt un vērtēt/prognozēt tendences tas ļauj gana labi.

   • TV reitingos interneta strīmu skatītāji noteikti netiek iekļauti. es pac jau nu ka 4 gadi tikai caur netu skatos. es neesmu nevienā statistikā.
    nav jau variantu, Lattelekom F1 pārraides nepiedāvā, a likt VIAsat šķīvi dēļ izmantošanas divreiz mēnesī neliekas racionāli. turklāt tikai VIAsat Sport Baltija kanālu nevar abonēt. ir jāmaksā par visu paku kura pilna ar mājsaimniecēm domātu kontentu kuru savu mūžu neskatīšos.

 11. Diezgan stulbi, ka sportacentrs komentētāji un to stils ticis te. Gribu pogu ignorēt.
  Gribu komentāros, ko gudru izlasīt, nevis vutnāniski ”pareizo un vienīgo” viedokli n-tajos komentos pēc kārtas.
  Lētums f1.lv nenāk par labu.

  • …nu bet protams, labāk lasīt komentārus, kuri īsti patiesībai neatbilst ,un kuru dēļ neretis kārtību ieviest dodas kāds no f1.lv veidotājiem, vai arī uzklausīt žulti no dažiem labiem, kas kārto personiskas attiecības ar kautkādiem tur Valmieras strazdiem, pārslēdzoties uz tiem, kas runā vai gaida atbildi par tēmu….

 12. …par pareizu un trāpīgu komentāru mēs sauksim Tavējo, pēc kura pat E.Beļakovam pat nācās iesaistīties sarunā..o jā….un kuru starpcitu Tu zemtekstā pamanījies nosaukt par F1 nezinošu… tā tik turēt Fan…

  • es uzskatu,ka zinoši žurnālisti ir tie,kas atrodās notikumu epicentrā…Man patīk kā Aldis strādā un Graudiņš….Man nav nekas pret Edgaru….viņš būs labs žurnālists,ja turpinās strādāt! Bet Tev iesaku vienkārši vismaz nedēļu paklusēt un padomāt par dzīvi 😉 Lai te izvēdinās gaiss 🙂

   • aha, E. Beļakovs noteikti ir te ,lai mācītos 😀 ..praktikants 😀 ….daži ,,privātie,, noteikti ir pakāpi augstāk par kautkādu praktikantu, kurš , nezinu – caur paziņām vai skaista kukuļa dēļ atrodas F1.lv ,,mājā,, …. zemāk vairs nav kur krist Fan….
    p.s. pat neceri – ja būs ko piebilst par tēmām, piebildīšu……ne par tēmām varēsiet bilst jūs…..

   • Beidz lasīt starp rindiņām 😉 kur es te kaut ko saku par mācīšanos un praktikantiem?! Beidz pīpēt vienkārši maisījumu un tad jau arī smadzenes beidzot pieslēgsies realitātei!

   • ….ja nemaldos, jebkurā interneta saitē, kurā ir sadaļas ar komentāriem – notiek gan komentēšana, gan arī dialogi par tēmām…… spams ir tas, ja komentētājs ne pa tēmai sprauž komentus tur un tur…. tēmas robežās padziļināta tēmas analīze starp komentētājiem nav ,,normas pārkāpums,, …

  • savā ziņa taisnība. nestrādāju prolitāriskajā izpratnē un valstij, kas krīzes gadījumā apgriež pensijas, nodokļus īpaši nemaxāju. no PVN un akcīzes nodokļa gan neizmukt 🙁 labi ka manam Forex kontam UKā VIDs klāt netiek. un ja UK izstāsies no ES- tad pavisam drošībā mana nauda.

 13. …pilnībā nepiekrītu…. kamēr iet runa par tēmu ,tas nav spams – tas ir dialogs par tēmu…tas , no cik p.s. vai atsevišķiem teikumiem tas sastāv – nav nozīmes.. par tēmu izsakies cik gari un cik daudz gribi…tas nevienam nav liegts…. sūdzēties par to , ka kāds par daudz raksta ir muļķīgi, jo viedoklim var būt gan lielāki, gan garāki apmēri..galvenais, lai tie saistās ar tēmu….. ja tevi reiz kāds skolā 1 septembrī uzaicināja klases priekšā iepazīstināt par sevi un kautko par sevi pastāstīt – tu taču neteici , ka tev ir noteikts vārdu limits, cik tu vari teikt…tev sakāmā bija tik daudz, cik bija nepieciešams…..tas pats arī te… ja dialogi nepārietu privātsarunās – nebūtu nemaz tik daudz to Vutnāns, Vutnāns, Vutnāns…. kāds gan limits var būt viedoklim, ja tas skar tēmu…muļķības….