Niko Rosbergs izcīnīja pole Ungārijas GP kvalifikācijā, kas lietus un incidentu dēļ ievilkās uz divām stundām. Hamiltonu pēdējā palī iztraucēja dzeltenie karogi un viņš nespēja uzlabot savu rezultātu. Otrajā rindā būs abi “Red Bull” piloti.

SarkanaisKarogsRiojau tika solīts, sestdien Hungaroringa apkārtnē parādījās lietus un jau pirmā kvalifikācijas kārta tika pārtrukta ar sarkano karogu, kad vairums piloti bija uzrādījuši tikai savus pirmos lidojošos apļu. Sesija atsākās 35 minūtes vēlāk un uz to brīdi aiz svītras bija Harjanto, Hamiltons, Rosbergs, Verleins, Raikonens un Ēriksons. Tikai pirmie piloti sāka uzrādīt lidojošos apļus, kad tiesneši atkal izkāra sarkanos karogus, jo avāriju piedzīvoja Markus Ēriksons, kurš saslīdzēja uz peļķes. Nākamo sarkano karogu sēriju izraisīja Felipe Masa, kurš uz trases baltās līnijas saslīdēja jau ar pārejas tipa lietus riepām. Tostarp ātrākā apļa laika īpašnieks tobrīd bija otrs Felipe – Nasrs. Nākamajā mēģinājumā visi piloti (izņemot Kevinu Magnusenu) trasē jau devās ar pārejas tipa riepām un lielākā daļa savus laikus uzlaboja. Tomēr arī šoreiz sesija netika pienācīgi pabeigta, jo avarēja Harjanto un tādejādi pārtrauca vairākiem pilotiem lidojošo apli. Sesija netika atsākta, jo atlikušais laiks nebija pietiekams, lai piloti varētu doties lidojošajā aplī. Aiz svītras palika Palmers, Masa, Magnusens, Ēriksons, Verleins un Harjanro.

RaikonensUNGstapjsOtrajā kārtā jau visi izmantoja pārejas tipa riepas, tomēr uz pēdējām piecām minūtēm sausā laika supermīkstās riepas uzlika Valteri Botas un tas lika arī pārējiem sekot šim piemēram, jo Botass uzreiz bija par sekundi ātāks par tobrīd labāko rezultātu. Trase turpināja žūt un visi piloti uzlaboja savus rezultātus pēdējā lidojošā aplī. Kamēr ātrāko apli uzrādīja Makss Verstapens, paveicās Luisam Hamiltonam – viņš palika 10.pozīcijā – tieši virs svītras. Aiz svītras šoreiz palika Kimi Raikonens, kurš pārāk agri pabeidza savu pēdējo lidojošo apli, jo trases apstākļi turpināja uzlaboties. Vēl izstājās arī Grožāns, Kvjats, Peress, Gutjeress un Nasrs.

Ar pirmo mēģinājumu Hamiltons bija ātrākais, sekoja Rosbergs un Rikardo, kurš Hamiltonam zaudēja tikai 0,172s. Tostarp Sebastians Fetels gandrīz avarēja pēdējā līkumā, kur uz apmales joprojām bija ļoti liela peļķe. Pēdējās minūtēs un pēdējā lidojošā aplī saslīdēja Fernando Alonso, kurš apstājās trasē un izbojāja vairākiem pilotiem lidojošo apli, tostarp arī Luisam Hamiltonam, kurš rezultātu neuzlaboja, kamēr to spēja izdarīt Niko Rosbergs un izcīnīja pole position.

Ungārijas GP kvalifikācijas rezultāti

UngQrez

20 KOMENTĀRI

 1. Pusvācietim Koļam kārtējo reizi “”noplauka””-bez xaļavas un labas mašīnas Rosbifs ir viduvējība.
  Nez par ko šams pēc kvalenes tā priecājās? Ne jau viņš vinnēja,bet gan spāņu kalējs šim to PP uzdāvināja.

  p.s. gan Hamjaks to haļavšiku noliks vietā……

   • Nekas jauns-tiko kāda viedoklis nesakrīt ar Ivetas tantes vai Edgaronkuļa ”raskladu” tā VISS IR SLIKTI.LV
    Ja Rosbifs nebūtu viduvējība tad pa šo laiku,kamēr šams brauc MB tīmā,viņš noteikti būtu ticis pie titula! Tas,ka Hamjaks,pa šo pašu laiku,jau ir ticis pie trim jau vien liecina,ka moris ir krietni vien augstāka līmeņa drivers nekā Nikolajs.

    p.s. iedodiet Maxim Rosbifa formulu ……. tad atbirs jebkura diskusija par viduvējību kā tādu.

   • …Joren – tur arī izpaužas Tavas zināšanas par komandu protežē lomām un iekšējo politikas pasauli .. (Ferreri – Fettel the Gold boy , Mercedes – Lewis superstar u.t.t. ) ….kad iet runa par tituliem – taktika ir tieši tāda….

   • p.s. pričom te Iveta vai es – ja fakts paliek takts – tiklīdz piloti nokļūst mainītās lomās un tādos veidos izceļas Hamis vai Fetels – Jorens svēti klusē ….ne vārda par x-haļavām ….
    vienkārša fakta konstatēšana…

   • FET kotējas daudz augstāk par Mc & Honda pagaidu veļasmašīnu-pie tam Maranello maksā n-tās reizes labāku naudu,gandrīz tikpat cik abu maku pilotiem kopā. 🙂 Bet tā doma man iepatikās……kombinācijā Alonso+ Manor. 🙂

 2. Neko nesaku daļēji jau bij veiksmes faktors, bet kā tautā saka arī veiksme ir jānopelna. Tai pat lai kā viss varēja būt otrādi ALO varēja sagriezties pirms ROS un izbojāt apli, HAM varētu vēl uzlabot savu laiku un tad ROS būtu zaudējis apm. 1 vai vairāk sec. Toties tad jau laikam neviens par haļavščiku HAM nesauktu, bet atkal rakstītu ka HAM ir brīnumbērns bet ROS lūzers un neiedziļinātos kāpēc. Tie kas tiešām saprot no sporta, zin, bez veksmes palīdzības vismaz 50% gadījumos nekas nenotiek.