Neraugoties uz to, ka īsi pēc sacīkšu finiša “Mercedes” komanda iesniedza protestu pret Maksu Verstapenu, kura manevrs, aizsargājot otro pozīciju, priekšpēdējā apļa beigās lika Luisam Hamiltam izbraukt ārpus trases un zaudēt laiku, komanda nolēma to atsaukt pēc Hamiltona lūguma, kurš savā ziņojumā norādīja, ka tā vienkārši bijusi agresīva cīņa, un, tā kā komandai izdevās nodrošināt titulu konstruktoru kausā, tad nav pamata pārdzīvot un jādomā par nākamo posmu. Interesanti, ka FIA sākotnējais lēmums šai lietā bija izskatīšanas atlikšana līdz Amerikas GP pēc divām nedēļām.

Vairāki laikraksti ziņo, ka līdzšinējais “Force India” braucējs Niko Hilkenbergs nākamsezon startēs “Renault” vienības sastāvā. Lai gan teorētiski Hilkenbergam joprojām ir kontrakts ar savu esošo komandu, tomēr šosezon vācietis palicis Serhio Peresa ēnā, turklāt uz vietu “Force India” sastāvā tēmējot abi “Manor” braucēji Paskāls Verleins un Estebans Okons, kamēr Hilkenbergam pievienošanās šosezon atjaunotajai “Renault” komandai varētu kalpot kā jauns dzinulis sava potenciāla realizēšanai.

“McLaren” komandas braucējs Fernando Alonso cer, ka Ostinā viņa pārstāvētajai komandai izdosies atgūt sezonas otrajā pusē demonstrēto sniegumu un apliecināt, ka bezcerīgais sniegums Japānā bija vienreizējs negadījums, par iespējamo neveiksmes iemeslu minot tieši Suzukas īpatnējo konfigurāciju, kurā “McLaren” komanda nespēja atrast vajadzīgo ātrumu. Alonso arī norāda, ka tas bijis īpaši sāpīgi, jo kopš sadarbības uzsākšanas ar “Honda”, Japāna kļuvusi par komandas otrajām mājām.

3 KOMENTĀRI

  1. skarbi teikts no lukas Baldisseri, bij. sarkanās skudērijas darbinieka:

    Purtroppo né Marchionne né Arrivabene hanno esperienza di corse, una cultura che oggi il vertice della Scuderia ha perso: non sono più un team, ma un gruppo di persone spaventate. Lì dentro c’è un clima di terrore, i ragazzi (li chiama così, ndr) non inventano, non decidono per la paura di essere allontanati con disonore

    pilnībā – http://www.corrieredellosport.it/news/formula-1/ferrari/2016/10/11-16267092/baldisserri_ferrari_spaventata

    P.S. lietājiet Google Chrome un baudiet tulkojuma f-ju..

  2. ….vai nav inčīgi , ka pilots, kurš itkā cīnās par titulu – neizmanto katru iespēju ,pat vismazāko un pat visbezcerīgāko , lai tikai kaut nedaudz mainītu notikumus sev par labu , vai vismaz gūtu kaut mazumiņu pārsvaru psiholoģiskajā ziņā….tā tas nenotiek normālos apstākļos… ,,Hamis neiesniedz protestu,, – izsmējos līdz asarām , cik viss šeit ir caurspīdīgs.. tie, kuri saprot, zina uz ko es tēmēju…. un vēl izteikumi par komandas panākumiem un darbiņa izpildi…ak Hami , Hami , pārāk atklāti Tu pļāpā….