Meksikāņu autosportists Estebans Gutjeress, kurš aizvadīto sezonu pavadīja “Haas” komandas sastāvā, 21 Grand Prix laikā tā arī nespējot gūt punktus, pievienosies Formula E čempionātam. “Startēšu sacīkstēs Meksikā, kā arī, iespējams, vēl dažos posmos, lai labāk sagatavotos 2018. gada sezonai,” norāda Gutjeress. Lai gan vēl nav zināms, kuras komandas rindās startēs 2010. gada GP3 čempions, tomēr tiek baumots, ka savu vietu nāksies zaudēt “Dragon Racing” braucējam Loikam Duvālam. Meksikas ePrix risināsies 1. aprīlī Brāļu Rodrigesu trasē.

Honda” rūpnīca radījusi būtiskas izmaiņas sava dzinēja veidošanā, izmantojot sadalīto turbokompresoru, kas pirms 2 gadiem kļuva par stūrakmeni “Mercedes” komandas panākumiem. Veikti būtiski uzlabojumi arī enerģijas atjaunošanas sistēmas efektivitātē. Šos uzlabojumus izdevies veikt pateicoties jaunākajiem tehniskajiem noteikumiem, kā rezultātā tika nolemts atteikties no esošās dzinēju uzlabošanas kvotu sistēmas, ļaujot ražotājiem neierobežotas attīstības iespējas.

“F1LV

Tehnikas guru Ross Brauns norādījis, ka ir pilnīgi neiespējami salīdzināt Luisu Hamiltonu un Mihaelu Šūmaheru. “Laiki ir ļoti atšķirīgi. Mihaelam nācās pašam būvēt uzvarētāju komandu iekš “Ferrari”. Viņš izgāja cauri kam tādam, ko Hamiltons nekad nav pieredzējis. Ne jau tādēļ, ka Luiss uz to nebūtu spējīgs – viņam vienkārši nav bijusi tāda vajadzība. Viņš noteikti ir darījis daudz “Mercedes” labā, tomēr viņi neatradās tādā situācijā kā “Ferrari” 90-to gadu vidū.” Brauns arī norādījis, ka tieši Šūmahers pacēlis braucēju fizisko gatavošanās procesu pilnīgi jaunā līmenī.