Bijušais “Red Bull” braucējs Marks Vēbers ir pārliecināts, ka viņa tautietis Daniels Rikjardo šogad spēs pieveikt savu talantīgo komandas biedru Maksu Verstapenu. Par galveno iemeslu šādiem izteikumiem Vēbers min pieredzi, kas ļaus vieglāk pielāgoties izmaiņām tehniskajos noteikumos.

Rezultāti būs līdzīgi, gluži kā pagājušās sezonas izskaņā. Tomēr Rikjardo ir mierīgāks un nosvērtāks. Tas būs liels pluss īpaši sezonas sākumā, kad būs jāaprod ar dažādām izmaiņām. Viņš ir izgājis cauri vairākām pārmaiņām, ieskaitot V8 ēru, kā arī pavadīto laiku “HRT” komandā. Danielam netrūkst degsmes un, kad viss ir savās vietās, viņš ir neapturams. Makss ir lielisks talants, bet pagaidām vēl apgūst daudz jauna.”

Pēc trīs gadu “Mercedes” komandas dominances Vēbers ir pārliecināts, ka “Red Bull” spēs izrādīt nopietnu pretestību cīņā par titulu. “Viņiem bija samērā klusa ziema, strādājot pie jaunā modeļa izveides. Adrianam Ņūvijam vienmēr bijis talants ātri spēt pielāgoties noteikumiem.

Pēdējo gadu izturības sacīkšu galvenā zvaigzne arī norādīja, ka “Mercedes”, pateicoties labai sezonai, varēja ātrāk uzsākt gatavošanos, tomēr “Red Bull”, iespējams, ir saliedētākā un kolektīvākā komanda, kas palīdzēs motivēt tās darbiniekus sasniegt maksimumu.

1 KOMENTĀRS