Neraugoties uz pārnesumkārbas defektu, kas liedza sasniegt sacīkšu finišu, “McLaren” braucējs Fernando Alonso uzskata, ka šodien aizvadījis labākās sacīkstes savā F1 karjerā.

Līdz mirklim, kad nācās doties malā, braucu labāk kā jebkad savā dzīvē. Nācās ierasties uz Austrāliju ar tik negatavu mašīnu un taupīt degvielu ļoti brutālā veidā, kas lika zaudēt sekundi aplī, tomēr mēs vienalga spējām atrasties punktu zonā. Žēl, ka vienu no dzīves izcilākajiem braucieniem nespēju pabeigt, tomēr mašīna šodien spēja mani pārsteigt,” norāda Alonso.

Kā jau iepriekš esmu teicis, šādas nedēļas nogales, kad startēju no 13. vietas un braucu punktos, tomēr nākamajos posmos tas būs tikpat kā neiespējami. Trase bija ļoti sarežģīta, šaura un negluda, līdz ar to ir vajadzīga pieredze. Turpmākos posmus mums ies grūtāk, tādēļ nepieciešams strauji veikt progresu, lai izrāptos no šīs bedres.

“F1LV

Vaicāts par iespējamajiem uzlabojumiem “Honda” dzinējam, Alonso ir piesardzīgs: “Tiešām nezinu. Šis jautājums jāprasa komandai, tomēr ir jāatrod kaut kas, cik vien ātri iespējams, citādāk man ar Stofelu būs grūti gūt punktus, pat darot visu, kas ir mūsu spēkos.

5 KOMENTĀRI