“Ferrari” prezidents Serhio Markione pēc Sebastiana Fetela uzvaras Austrālijā un paziņojis, ka bija pienācis pēdējais laiks, lai Maranello atgrieztos uz uzvaru takas.

Tā bija “Ferrari” pirmā uzvara kopš 2015.gada Singapūras GP sacīkstes un pirmā sezonas atklāšanas uzvara kopš 2010.gada Fernando Alonso panākuma. Turklāt Fetela uzvara un Kimi Raikonena ceturtā pozīcija nozīmē, ka “Mercedes” nav Konstruktoru kausa vadībā pirmo reizi kopš 2013.gada.

“Taču tagad ir jāatceras, ka šī uzvara nebija mērķis, bet gan tikai pirmais solis uz to.”

“Sen bija laiks,” paziņoja Markione. “Esmu sajūsmā par komandu un par mūsu faniem, kas palika uzticīgi vienībai arī grūtajos laikos. Šo uzvaru mēs gaidījām pusotru gadu un dzirdēt Itālijas himnu bija ļoti aizkustinoši.”

Pēc Sebastiana Fetela uzvaras, komandas boss Mauricio Aravibane gandrīz nekavējoties izplūda asarās – pēdējos gados itālietim nācās uzņemt lielu psiholoģisko spiedienu gan no vadības, gan no preses.

“Sebastians Fetels aizvadīja nevainojamu sacīksti un esmu drošs, ka Kimi drīz būs uz pjedestāla kopā ar savu komandas biedru,” turpināja Markione. “Taču tagad ir jāatceras, ka šī uzvara nebija mērķis, bet gan tikai pirmais solis uz to.”

3 KOMENTĀRI