Bijušais F1 braucējs Marks Vēbers uzskata, ka viens no viņa labākajiem draugiem un bijušajiem cīņu biedriem Fernando Alonso varētu nemaz nepabeigt šo sezonu “McLaren” komandas sastāvā, jo Alonso esot ļoti neapmierināts ar komandas esošo situāciju.

Domāju, ka sezonas otrajā pusē Stofels varētu tikt pie cita komandas biedra, un Fernando vairs nebūs komandā. Viņš ir dusmīgs – pat vairs īsti nevēlas finišēt sestais vai septītais. Varbūt Vandūrnam punkti nāktu pa labu, bet Alonso tajos nav ieinteresēts. Viņš vēlās cīnīties par goda pjedestāliem, tādēļ psiholoģiski ir ļoti grūti saņemties, atrodoties tik tālu no tā,” uzsver Vēbers.

Austrālietis arī norādījis, ka Stofelam Vandūrnam šo sezonu vēl nevajadzētu norakstīt. “Šī ir ļoti piņķerīga situācija – mašīna nav konkurētspējīga un komanda neatrodas tur, kur vēlētos. Tai pat laikā viņš šajos apstākļos var ļoti daudz mācīties, jo viņa debijas sezonā fokuss ir uz ko citu. Pēc tik pārliecinoša snieguma junioru sērijās šādām neveiksmēm nevajadzētu Stofelu apturēt.

Pats Alonso pēc Austrālijas GP izcīņas norādījis, ka braucis labāk kā jebkad, tomēr neslēpj, ka Albertparka trase nav diez ko prasīga pret dzinēju un paredz, ka nākamajos posmos oranžie būs lēnākā komanda čempionātā.

7 KOMENTĀRI

  1. He,he,he-viena laba ziņa aiz otras! 😀 Cerams,ka šoreiz Marks zin ko runā jo nav jau dūmu bez uguns.
    Lai nu reiz iet vien….lai dod vietu jaunajiem talantiem izpausties-tiem ar domāšanu un pacietību nevajadzētu būt problēmām. 😀

    • Alonso te ņepričom-Tu laikam esi jauniņais ja reiz “neiebrauc tēmā”. 🙂
      Diass,ja kas,ir labs drivers,bet sūdīgs čalis…..jā,un ar ožu ar viņam nav galīgi kārtībā tāpēc jau tās labās formulas šim naf! 🙂