Bahreinas GP sacensību tiesneši lēmuši, ka Karlosa Sainca un Lensa Strola sadursmē vainojams “Toro Rosso” braucējs, kuram Krievijas GP tiks piešķirts 3 starta pozīciju sods, kā arī Saincam piešķirti divi soda punkti.

Incidents notika 13. aplī, kad Karloss Saincs devās ārā no boksiem un nesadalīja trasi ar “Williams” braucēju Lensu Strolu, kurš jau atradās puskorpusa tiesu priekšā spāņu braucējam, tādējādi nemaz nemanot Sainca tuvošanos.

Tiesnešu ziņojumā teikts, ka Lenss Strols saglabāja ierasto trajektoriju pirmā līkuma ieejā, kamēr Sainca manevrs esot bijis pārlieku optimistisks. Līdz ar to Saincs pēdējā gada laikā sakrājis jau 7 soda punktus, tomēr divi no tiem dzēsīsies jau šī gada 1. maijā. Sasniedzot 12 soda punktu atzīmi, braucējs saņem diskvalifikāciju.

“F1LV

Es zināju, ka cīņa būs cieša. Centos apsteigt Lensu pa iekšmalu. Nesabloķēju bremzes, viņam vajadzēja mani redzēt. Tā vietā viņš brutāli ietriecās manā formulā. Ja tu zini, ka iekšmalā atrodas kāds cits, tev ir jāmaina sava trajektorija. Viņš izvēlējās nekam nevajadzīgu risku,” ar tiesnešu lēmumu neapmierināts ir Karloss Saincs.

Pretējās domās ir “Williams” braucējs Lenss Strols, kuram šosezon vēl nav izdevies sasniegt sacīkšu finišu. “Manas formulas sāns tika pilnībā izārdīts. Bremzēšanas zonā es atrados kādus 50-60 metrus viņam priekšā, bet viņš vienkārši centās ‘ienirt’ līkumā, kur nebija vietas. Redzēju video, tas ir absurds! Viņš vienkārši ieskrēja manā mašīnā. Redzēju viņu izbraucam no boksiem, taču viņš jau bija tālu aizmugurē.

1 KOMENTĀRS