Divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso savu pirmo reālo gatavošanos Indy500 sacīkstei sāks starp Krievijas un Spānijas GP posmiem.

Pirmā testu sesija ar Alonso piedalīšanos notiks trešdien 3.maijā, kamēr oficiālā Indy500 treniņu sesija risināsies nepilnas divas nedēļas vēlāk – 15.maijā.

Jau ziņojām, ka 35 gadus vecais spānis nolēmis šogad izlaist Monako GP posmu, lai piedalītos Indianapolisas 500 jūdžu sacīkstē, kas notiks 101.reizi. Turklāt Alonso startēs “Andretti Autosport” komandas sagatavotā mašīnā – šī komanda ir izcīnījusi divas uzvaras Indy500 pēdējos trīs gados.

“F1LV

Interesanti, ka arī septiņkārtējais MotoGP čempions Valentīno Rosi, kurš šobrīd atrodas Ostinā ASV, ir izrādījis ļoti lielu interesi par Alonso gaidāmo startu Indy500.

“Tas ir dīvaini, ka Alonso nestartēs Monako,” paziņoja Rosi, kurš regulāri startē rallija sacensībās Itālijā. “Būs ļoti interesanti pavērot Alonso potenciālu Indy, jo tā ir pavisam cita pasaule. Es reiz izmēģināju ovālus ar NASCAR automašīnu un tas bija interesanti, taču ļoti atšķirīgi no visa, ko esmu darījis.”

7 KOMENTĀRI

   • Par Rosi vienmēr esmu fanojis-The Doctor ir īsts čempions salīdzinot ar spāņu caurkritušo kartingistu.
    Teikdams,ka tas nevienu neinteresē es biju domājis še skribelējošos,protams izņemot tevi,veimāras Čegevare!
    Un tagad fiksi pacel visus savus satelītnikus un mēģini pierādīt,ka tā nav! He-he,he!

   • Protams, ne Jorenu, ne RockShoxu utt. tu neesi redzējis… jo tādu nemaz nav! Tie visi ir tikai tavi satelītniki! hehehe