Gan Fernando Alonso, gan “McLaren” komandas boss Zaks Brauns ir atzinuši, ka šī gada starts Indy500 sacīkstē varētu nebebūt izņēmums un spānis ‘vecajā ķieģeļnīcā’ varētu atgriezties arī turpmākajos gados.

[Video] Alonso piedzīvojumi Alabamā

Nedēļas nogalē Fernando Alonso kopā ar Zaku Braunu apmeklēja IndyCar posmu Alabamā, kur spānis cita starpā piemērīja arī sēdekli “Andretti” formulā.

“Pagaidām jāsper solis pa solim, paskatīsimies, kas notiks 29.majā un dienu pēc tam – vai es būšu izbaudījis šo pieredzi, cik konkurētspējīgs es būšu un vai gūšu prieku no šī starta – tas man ir pats galvenais,” paziņoja Alonso. “Es mīlu sacīkšu mašīnas un Indy500 ir lielākā sacīkste pasaulē, tāpēc mani tas pievelk. Vēlos izjust šo īpašo piedzīvojumu. Pēc tam, kad šis piedzīvojums būs galā, mēs arī lemsim par to vai darīt to vēlreiz.”

Tostarp Zaks Brauns paziņoja, ka turpmāt vēlētos redzēt “McLaren” komandu startējam Indy500 sacīkstē katru gadu, lai gan sākotnēji tas bija plāns tikai uz šo sezonu, ņemot vērā īpašos apstākļus ar komandu un Fernando Alonso vēlmi to darīt.

Ņūgārdens uzvar Alabamā

Lai gan milzīga uzmanība Alabamas sacīkste tika pievērsta Fernando Alonso, kurš paviesojās arī sacīkšu komentēšanas kabīnē, runāja ar tiesnešiem, pilotiem un piemērīja sacīkšu sēdekli, nevar aizmirst, ka pašā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džozefs Ņūgārdens, kurš pateicoties lieliskai boksu stratēģijai un Vila Pauvera neveiksmei guva savu pirmo uzvaru “Penske” sastāvā. Aiz Ņūgārdena finišēja Skots Diksons un vēl viens “Penske” pilots Saimons Paženo.

‘Grand Prix of Alabama’ sacīkšu dienas labākie momenti